Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alternetiv szoba, kinek mi a...

Alternetiv szoba, kinek mi a véleménye? Kinek segített és miben?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo volt.kisfiunk ott,vizben született.olyanok voltak a körülmények mintha otthon született volna.Imre volt a kórház.
2015. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a labdán ültem egész végig, mire megtelt volna a kád, már kiderült hogy csaszarozni kell. igy csak a legkondi es a kulon wc elonyet tudtam elvezni, a ferjem meg a kenyelmes fotelt (vac)
2015. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Segített, mert otthonos volt. Vittem a kedvenc zeném, az sokat segített. Jó volt, hogy nem láttam az orvosi műszereket. Klassz volt labdán és négykézláb vajúdni. (kád is volt, de nem kellet.) Olyasmi érzés volt, mintha otthon szülnék és biztonságérzetet adott hogy kórházban vagyok. Annyira nyugiban voltam, hogy végig hipnotikus állapotban tudtam tartani magam, amitől alig fájt a vajúdás és 2,5 óra alatt megszültem beavatkozás nélkül.
2015. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as válaszoló!


Melyik kórházban szültél?

2015. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jánosban
2015. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!