Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc Dél Pesti kórházba...

Jahn Ferenc Dél Pesti kórházba mit kell vinni ha megyek szűlni?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi hogy a babának mi az amit adnak és mit kell vinni?

2015. máj. 19. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

a babának vigyél textil pelust legalább napi 1-et, nekem kevés volt a kettő is, nem tudom mit ittatak vele de folyton bukott. vigyél egy két vékony plédet. nem tudom mikor szülsz de ha még nyáron akkor is jól jön, pl a kosárba amibe beleteszed. pelenka popsitörlő krém. ezeket úgy vigyél hogy bent is kell hagyni. én vittem egy csomag popsitörlőt, azt használtam, ami maradt azt bent hagytam. így volt a popsikrém is. vettünk gyógyszertárit, és be adtuk a csecsemősöknek. pelust is kérnek egy 6-7 darabot. én egy kis csomag újszülött pelust vittem, napközben én tettem tisztába ami maradt kb 10db azt bent hagytam. kb ennyi ami kell a picinek. a köldök ápoláshoz adnak mindent.

én majd a következőnél vinni fogok mellszívót és mellbimbó védőt. most mind a kettő jól jött volna. és sterilizált cumisüveg és kis játszócumit. nagy eséllyel nem fog kelleni, mivel a mellettem lévő anyukák mind szépen szoptattak csak nekem nem ment :) ruhát adnak, de azért jó ha viszel egy két szettet mert ha szeretnéd, van ott egy lány aki képeket csinál a babáról, ehhez jó átöltöztetni. kb ennyi jutott eszembe :)

2015. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen a segítséget amúgy augusztusra vagyok kiírva.
2015. máj. 19. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Megkérdezhetem mik voltak a tapasztalataid a szülőszobáról és az osztályról? Nemsokára én is ott fogok szülni, szeretnék minél több véleményt, tanácsot hallani. Köszönöm!
2015. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!