Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hajnal óta érzem, hogy görcsöl...

Hajnal óta érzem, hogy görcsölget a hasam. Mi segitene?

Figyelt kérdés
Mára voltam kiirva.Most sétálgatok a lakásban,várom a férjemet..Felgyorsitana valamit a sex?
2008. aug. 30. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
fel am!!
2008. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:)
2008. aug. 30. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én elkezdtem vajúdni a szexe gondolni sem bírtam,csak róttam a köröket körbe körbe.
2008. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha már úgyis lassan jön a párod,akkor ne erőlködj addig semmit, mert jobb ha már itthon van amikor esetlegkell segítség. Ha megjön mond neki, hogy lépcsőzzetek egy kicsit..a szexet azért nem ajánlják, bár jó lehet mert ha épp nyitva vagymár,bejuthat valami fertőzés és pont most a végén az nem lenne jó. Bár ha mégis azzal próbálkoztok akkor figyelj, hogy minden elég tiszta legyen. Ha nincs erőd járkálni, meg egyébre,akkor tartalékold a maradék erődet, mert szükség leszrá..esetleg jó meleg fürdőt vehetnél, attól is beindulhat.
2008. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2.-nak.Igazából még ez az egy amit nem próbáltunk.Teljesen megértelek!
2008. aug. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!