Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi női klinikán fogok...

Szegedi női klinikán fogok szülni. Szeretném ha majd velem lenne a baba a bent lévő időben, viszont nagyon tapasztalatlan vagyok (pelenkázás, szoptatás stb. ) Ugye azért segítenek és megmutatnak mindent?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
No para, a csecsemősök nagyon aranyosak. Igen, segítenek, sőt van egy nagyon aranyos védőnő is, aki fog majd előadást tartani, meg fürdetés bemutatást. Ne izgulj, menni fog minden, de én a helyedben éjszakára rájuk bíznám a babát, mert meglátod jól fog esni a pihenés...még így utoljára. mert otthon már nem lesz kire bízni...legalábbis én így voltam vele.
2010. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
senki nem születik anyának, minden megy majd magától meglátod és persze segítenek is .....mindenhol.....de majd rájösz, h amit az ösztöneid sugallnak az nagyon hasznos
2010. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. voltam, ja és én is azt tanácsolom, h első éjszaka legyen a baba a többiek közt, nekünk nem is hagyták h velünk aludjon (igaz az volt a meglepő, amikor azt mondták h mostantól akkor együtt aludjunk éjszaka is) ....a pelenkázás sem az első naptól feladat, a szoptatás meg csak jönni fog.....és jó babázást!
2010. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!