Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annyira felek. Elmulik ez?

Annyira felek. Elmulik ez?

Figyelt kérdés
Szo szerint rettegek a szulestol :( masodik baba,elso csaszaros volt(farfekves miatt). Nincs sok jo emlekem. Sokszor szurtak,nem talaltak meg a jo helyet(ami nagyon fajt) aztan ahogy pakolgattak meg a kezem lefogattak...a sok muszer..a hangok... Ez akkor csak megtortent es usztam az arral es utolag visszagondolva persze kibirhato volt. De most......jaj.... :( nagyon felek!!! Biztos megint csaszar lesz (vernyomas miatt). Egyszeruen olyan szintu gyomorideg fog el amikor ra gondolok h mar nem sok ido van.. Nem tudok mit kezdeni ezzel. Volt valaki igy? 37hkm
2015. jún. 3. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés. Én is császárra készültem másodjára, bár szerettem volna hüvelyi úton szülni a kislányom a fiam után/de nem ment, ez egy másik történet/. Az első császárnál elrontották a gerincérzéstelenítést, és azt hittem, élve nyúznak, annyira fájt. Nagyon féltem a másodiknál, gondolkodtam az altatáson, de kifogtam egy olyan rendes aneszteziológust, aki nagyon figyelt rám. A műtét előtt minden félelmemről beszéltem neki, megegyeztünk, hogy az első jelzésemre elaltat. De megnyugtatott, hogy másodjára szép élmény marad a császár...és valóban. Tisztán emlékszem, végig a fejemnél állt, simogatta az arcom, fogta a fejem, beszélt hozzám és elröppent az a fél óra. Ráadásul tényleg nem fájt. Nagyon hálás vagyok neki. Szval vagy kérj altatást vagy beszélgess az anesztessel a félelmeidről.
2015. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fogta a kezem
2015. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerencses vagy! Igazabol ebben bizok h hatha kellemeset csalodok majd..annyira rastresszelek. Jaj de akkor is nagyon felek... :( Az anesztessel mikor kerul sor a beszelgetesre? Adtal neki vagy barkinek penzt? Mert tudjuk sajnos azon is sok mulik :/
2015. jún. 3. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első szülésem nekem is rettentő rossz élmény volt.

Én simán szültem, de nem tágultam, emelt adag oxit kaptam, amitől brutál fájásaim lettek. Így sem tágultam, kézzel tágítottak kb 20 percenként. Kaptam edá-t, de másodszorra is rosszul szúrták be, úh csak fél oldalra hatott. Szóval gondolhatod...

A második terhességem úgy telt, hogy ha a szülésre gondoltam, legszívesebben bőgtem volna, annyira féltem. Amikor be kellett menni a kórházba, mert elfolyt a magzatvíz, legszívesebben otthon maradtam volna. De hát muszáj volt bemenni.

Aztán kellemesen csalódtam, mert az egész megvolt 5 óra alatt, minimális fájdalommal.

Próbálj meg nem gondolni erre az egészre! Minden rendben lesz! :)

2015. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rossz dolog a csaszar ez teny .pont egy hete vagyok tul rajta.en azzal "nyugtattam" magam hogy ez van es nem tudok mit tenni ,tul elem.bar nekem a mutet korul nem volt gond ,az utana kovetkezo napokban jott ki rajtam a stressz ,iszonyu fajdalmak,nulla alvas ,a kateter a csovek ,a napi ezer szuri...szoval az lelkileg is rendesen megviselt.de en mondjuk eleg kenyes vagyok ,van aki lazan veszi es az sokkal jobb.hidd el a hozzaallas sokat szamit.na meg egy het es el is felejted...
2015. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Az anesztessel közvetlenül a műtét előtt találkoztam, kb. 10 percet beszélgettünk, kikérdezett a korábbi műtétjeimről, az első császárról. Én elég közvetlen, közlékeny ember vagyok, stressz hatására még jobban megered a nyelvem, szval belekezdtem, ő pedig végighallgatott. Nagyon figyelmes volt, nagy magabiztosságot adott, hogy éreztem, figyel rám. Pénzt nem kapott, akkor ismertem meg.

2015. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen..kb en is igy vagyok vele h ha eszembejut kb sirvafakadok. Es eszem agaba sincs korhazba menni de hat tudjuk ugye h bent megse maradhat :) jaj nem egyszeru.. remelem hamar tul leszunk rajta :/ de akkor is felek :( . Es a csaszarra visszaterve nekem nem utana hanem elotte es kozben voltak rossz elmenyek. Utana pik pak felepultem..mert nagyon akartam :) es mar mentunk is haza :) Nem bannam ha mar ott tartanank :/ . Elso! Remelem hasonloan szerencses leszek en is :)
2015. jún. 4. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!