Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harántfekvéses babám miatt...

Harántfekvéses babám miatt programozott császár lesz, ez azt jelenti egyben is, hogy nem lesz tejem? Van összefüggés a császár és a anyatej beindulása között?

Figyelt kérdés
Az első gyermekeket sima hüvelyi úton szültem, 19 hónapig szoptattam. Sajnos most rosszul fekszik a baba, és azt hallottam, meg többen írják, nem lesz tejem a császár miatt.
2015. jún. 5. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb barátnőmnek már a császár utáni kötelező fekvés végére beindult a teje, első babánál is és nagyon sokáig szoptatott.

Szóval nyugi, lehet tejed. :)

2015. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet tejed,nincs összefüggés.

Én is császáros voltam,de annyi tejem volt hogy az egész fagyaszto megtelt vele.

2015. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az orvosom szerint a tej megindulásáért a lepény eltávozása felelős, és hogy ez milyen úton-módon történik, másodlagos. Persze, a stressz hatással van rá, ezért szokott néha késni a császárosoknál a beindulás, de alapvetően teljesen ugyanolyan esélyeid vannak szoptatni.
2015. jún. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kórházban a 4.napon megjött a tej, de sajnos nekem most másfél hónap után el is ment, de én végig idegeskedtem a terhességet, mert veszélyeztetett voltam és nagyon sok mindennel ijesztgettek az orvosok.
2015. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nagy butaság. Nekem 3 császárom volt, mindegyik gyerkőcnél bőven volt/van tejem.

Az anyatej mondjuk egy kicsit később indul be, de ez sem törvényszerű.

Nálunk a legidősebb gyerkőc sos császáros volt, nála kb. 3. napra indult meg a tej. Nagyok sok tejem volt, tele volt a fagyasztó.

A kicsik progis császárosok voltak, ott lelkiekben is fel tudtam készülni (mondjuk a pici egy kicsit kiakasztott, mert a kórházi felvétel után a szülőszobán kötöttem ki). A nagyobbikat a felkelés után már szoptattam, míg a picit már az őrzés alatt megkaptam és szopizott is.

A nagyokat kb. 1 éves korukig szoptattam, a kicsi közel 6 hónapos, és csak anyatejes.

2015. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem függ a szülés módjától,beindul a tejelválasztás ugyanúgy,mintha simán szülnél.Két császárom volt, és nekem mindkettőnél már másnapra volt tejem.
2015. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal. Nekem a 4. napra indult be a tejem, és lett annyi, hogy tejleadó lettem. A gyerek két éves koráig kapta. Akkor is csak azért apadt el, mert terhes lettem ismét.
2015. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt császárral szültem (elsővel sokat vajúdtam, a másodikkal nem), mindkét alkalommal a 2. napon belövellt a tejem és rengeteg volt. Kis mellű vagyok egyébként, ez se szempont. :)
2015. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

némi összefüggés van, de ez nem jelenti, hogy nem lesz tejed, nyugi! :)

én hétfőn szültem császárral, szerdán már beindult a tejem :)

2015. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!