Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert Károly Magánklinika...

Róbert Károly Magánklinika milyen?

Figyelt kérdés
Szült már valaki ott? Mik a tapasztalatok?
2010. márc. 1. 08:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, én is elmondanám a véleményem. :) Én januárban szültem ott, és a szó szoros értelemben, minden áldott nap eszembe jut, mennyire szép élmény volt a szülés! Ezt javarészt az ott dolgozó orvosoknak, és nővéreknek köszönhetem, mindenki nagyon kedves volt, hagyták, hogy a szülésem a maga medrében menjen, senki nem akart siettetni, nem kaptam oxitocint, békén hagytak, de ha szóltam, egyből ugrottak nekem segíteni. Abszolút befele tudtam koncentrálni, nem görcsöltem rá semmire, teljesen rájuk bízhattam magam. Részben ennek is tulajdonítom, hogy még csak nem is gondoltam a fájdalomcsillapításra! Én szültem egyedül akkor a kórházban, és akárhányszor ott jártam, mindig max 2 ember szült egyszerre. Szerintem ez is nagyon fontos! Nem rohangálnak az orvosok, nem érzed, hogy úgymond "futószalagon" vannak a kismamák, sokkal több figyelmet kapsz. A kaja valóban nem egy otthoni koszt, de azt a 3 napot ki lehet bírni vele. A szülés után is rendszeresen bejöttek a nővérek, a dokik, folyamatosan kérdezgették, van-e szükségem valamire, tényleg megpróbálnak mindenkire odafigyelni! Tuti, hogy a következő babámat is náluk szülöm majd! :)
2010. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Sok idő eltelt,de talán valakinek segítséget nyújthat a válaszom.

Jártunk ott nyáron párommal,mert PCO-m van,és legyen minden kivizsgálva,mert babát akartunk.A dokim közölte,hogy endometrózis gyanúm van,a méhem deformált,és petevezeték átjárhatóságra kell mennem,mert a bal petefészkemnél tuti összenévések vannak.Így bizony pedig sehogy nem lehet teherbe esni.

Egy hónap múlva kiderült,hogy babát várunk:o) A bal petefészekből érdkezett a spermium,ami találkozott a petesejtemmel.

Szóval érdekes,hogy azt mondta nem lehet,és lett. Érdekes,hogy azt mondta,hogy a bal petevezetékem nem működik,és "onnan" lettem terhes.

Ja,és 2 órás csúszásban volt a doki a rendeléskor,pedig nem volt szülése! Ha az ember rászán sok pénzt,hogy magánkilinikára menjen,akkor ennyi szerintem nem fér bele!!!

2012. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!