Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes terhes vagyok ma 2x...

38 hetes terhes vagyok ma 2x görcsölt a hasam de már elmúlt csak összehúzodásaim vannak 6 percenként.1 ora alatt 8x volt 6 perces. Ez mi lehet? Lehet ebbol ma szülés?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 17:29
 1/9 anonim válasza:
Szia! ügyeleti orvost, vagy aki gondoz azt kellene felhivnod. Aztan ha esetleg szülés lenne belole. tudni ctg-re tesznek.
2015. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az összehúzódást úgy érted, hogy keményedik a hasad, de nem fáj? Ez még csak jóslónak tűnik, nem hiszem, hogy szülés lesz. Ha a nyákdugó távozik, akkor viszont pakolj össze:-)
2015. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen keménykedik.
2015. júl. 6. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Nekem két hétig voltak rendszeres keményedéseim. De nem kicsik, ctg-n mindig mondták ma tuti szülök. Két hétig ez ment. De attól te még szülhetsz. Két eset sem egyforma.
2015. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó hetekben ez természetes, az igazi fájást fel fogod ismerni. Ha megnyugtat, hívd fel a szülészorvosodat, de ebből nagy valószínűséggel nem lesz még ma szülés. Szerdára mondanak hidegfrontot, akkor gyakran indulnak meg a babák, valamiért érzékeny erre az állapotos nők szervezete.
2015. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem így indult. Keményedett időnkénr, nem is figyeltem, csak rossz volt állni, menni.. Bevásárolni voltunk anyummal. Majd elindultam haza kocsival 30 km. Fél óra út. 5 perc után 3 percenként keményedett, már néztem az időt. Majd hirtelen 3 perces fájások lettek úgy fél úttól. Hazaértem, aztán fél óra múlva hívtam a mentőt. :D

Azért figyelj, lehet, h ez már az lesz! :)

2015. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a joslok rendszerezodtek (tusolj le vagy igyal egy kis bort:ezek oldjak a gorcsot, ha elmulik akkor csak joslo, ha nem, akkor kezdd merni). De joslok nekem mensiszeru gorcsoket jelentettek kemenyedessel, nem csak kemenyedest(de tenyleg minden szules mas)

Nyakdugo nem mindig tavozik ugy hogy eszreveszed(erre ne alapozz), nekem az elozo ket trhessegem mindketto josloval kezdodott, nyakdugo nelkul, 5 perceseknel mentunk be, de otthon a par ora alatt, amig rendszerezodtek a fajasok, csak egyujjnyira tagultam, majd burokrepesztes utan tagultam ki az elsonel 1 ora alatt, a masodiknal 15 perc alatt.

Szoval gyors volt, uh allj keszen, h barmikor mehessetek!

Konnyu szulest!

35 hetes 3. babas

2015. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Holnap erős front jön, azzal is számolj! De ez inkább jósló.
2015. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azóta csak éjszaka fájt a derekam ugy hogy mozdulni sem birtam de már elmúlt, szerintem a napokban túl leszek a szülésen.:)
2015. júl. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!