Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki tudná megmondani, hogy Dr....

Ki tudná megmondani, hogy Dr. Toldi László nőgyógyógyásznál (aki a Bajcsy-ban szüleszt, és Gödöllőn valamint Bp-en az Örsnél van magánrendelése) hivatalosan mennyi egy szülés? Van vki, aki nála szült mostanában? Véleményeket szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

#Gödöllő #Bajcsy #nőgyogyasz #Dr Toldi László
2015. júl. 10. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyot csalódtam benne, soha senkinek nem ajánlanám de most nem is ez a kérdés. Egyébként a terhesgondozási díj 10-szeresét kéri, attól függ hova jársz hozzá, ha az Őrsre akkor 120 000 ft.
2015. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És van esetleg olyan nőgyógyász, szülész, akit ajánlani tudnál? Őszintén megvallom, h 100 ezernél többet nem szeretnék szülésznek adni. Fontos szempont, h ne Budára kelljen járnom a magánrendelésre, hanem inkább a Pesti oldalra. Ahová tudnék menni (Hatvan, Kistarcsa), oda meg nem igazán szeretnék.
2015. júl. 10. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban szeretnél szülni? Ha ragaszkodsz a Bajcsyhoz akkor Boros Edina, Szécsényi IStván, Rákosi Miklós, Mosonyi Péter, Sulyok Csaba. Ha nem ragaszkodsz a Bajcsyhoz akkor újváry Attila
2015. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom a Bajcsyhoz.A legutolsó, akit írtál, ő hol szüleszt és hol van magánrendelése?
2015. júl. 10. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Szüleszt...ez aranyos...
2015. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majdnem elvetéltem miatta. 2014-ben nekem 80 ezret mondtak.
2015. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én Tarcsán szültem, nagyon jó orvoscsapt van most és 80-100 között mérik a hálát.
2015. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!