Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gáz, hogy nem akarok fogadott...

Gáz, hogy nem akarok fogadott orvost? A hálapénzt is eléggé ellenzem, mert úgy tapasztaltam csak azt veszik emberszámba aki fizet miközbe ez a munkájuk/hivatásuk.

Figyelt kérdés
Nem állok rosszul anyagilag szóval megengedhetném de inkább azt a pénzt is a babára költeném.
2015. júl. 22. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz, nekem sem volt egyiknél sem, a következőnél sem lesz, mindennel maximálisan elégedett voltam.
2015. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne gáz? Így döntöttél, és kész, egyáltalán nem kötelező orvost fogadni. A hálapénzről annyit, hogy alapból én sem helyeslem, de a szülésnél azért azt is bele kell számolni, hogy adott esetben a dokidat a vacsorája mellől ugrasztja a telefonhívás.


Jó megoldás lehet még a magánorvos fogadása. Én így tettem, mert akadtak velem gondok. Számlát adott a szülésről, és el tudtam számolni az egészségpénztáramnál, amit a munkahelyem fizet.

2015. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vacsora mellől nem fogom ugrasztani ha az ügyeletesnél szülök :)
2015. júl. 22. 12:12
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Én első babánál nem fogadtam, egy nagyon fiatal ügyeletes dokinál szültem, milliószor többet foglalkozott velem ő is és a szülésznő is, mint a mellettem lévő szobában lévő, akinek mindenki fogadott volt. A másodiknál viszont csak azért fogadok, mert annyira elégedett voltam, hogy mindenképp náluk szeretném szülni a babámat.
2015. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Sok szerencsét!
2015. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem, egyáltalán nem gáz, egyetértek veled. Én sem a terhesgondozásért, sem pedig a szülésért nem fizettem. Nem vagyok híve a hálapénznek. Normális ellátást kaptam mindenhol.
2015. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Csatlakozom az előtte szólókhoz, nem fogadtam senkit, mégis mindennel maximálisan elégedett voltam, maximálisan elláttak.
2015. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván a fogadottat ugrasztod esetleg a vacsorája mellől s nem az ügyeletest:-)
2015. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, miért lenne gáz? Mindenki úgy szül, ahogy akar. Mondom ezt úgy, hogy én fogadtam annak idején.
2015. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha egyébként mindennel megvagy idáig elégedve, tégy így, gáznak nem gáz, szerintem. Én a 30. hétig jártam sztk-ba gondozásra, akkor lett elegem. Havi 1x kellett menni, orvost csak messziről láttam a szomszéd helyiségben többnyire, annyi volt a vizsgálat, hogy az asszisztens megkérdezte hogy vagyok és megmérte közben a vérnyomásom. Alulról a doki a 30. hétig 2x vizsgált meg összesen, abból az egyik még a legelején volt a terhesség megállapításánál. A bili akkor borult ki nálam, mikor az utolsó alkalommal mikor ott jártam a doki kereste az előző vérvételem leletét a papírjaim között, közöltem vele, hogy tőlem még a terhesség alatt senki nem vett vért egy magán fizetős laboron kívül, ahova kínomban magamtől mentem az elején hcg szintet nézetni. Csak néztek, hogy nem is értik hogy lehet ez...hát én sem értettem. Ott fogtam magam és elmentem magánba, össze nem lehet hasonlítani a kettőt. Igaz, hogy így az utolsó hónapok és a szülés költségesebb lesz, de elég volt nekem egy életre a magyar tb alapú terhesgondozásból, köszönöm, azt sem vették volna terhesgondozáson észre, ha ne adj isten nem is él a gyerek. Sok szerecséd kívánok, remélem, nálatok minden jól alakul! 36hkm
2015. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!