Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 1 héttel normális...

Császár után 1 héttel normálisak a tüneteim? Kérlek, írjon akinek tapasztalata van.

Figyelt kérdés

Sokszor 5 percig ülök a vécén, mire pisilni tudok, ami van, hogy fájdalmas. Van amikor eláll, azt hiszem kész, aztán várok és még utána mégis tudok pisilni egy csomót.

(Sürgős volt a császár /sima szülésnek indult/, nagyon siettek a katéterrel. Lehet, hogy megsérült valamim, vagy mindez normális?

A másik, hogy állandó szélgörcsökkel küzdök (ami azelőtt sosem volt), ki viszont nem akar jönni, talán a hasizomhiány miatt. (Pisiliésnél is mindig érzem.)


Köszönöm!!!


2015. júl. 24. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy nehezen pisilsz szerintem normális. Én is nehezen pisiltem császár után. Kb 2.héten rendbe jött. A szélgörcsökhöz nem tudok szólni mert nekem kijött már a korházban elkezdődött :)
2015. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnalom, a pisiles nagyon nem ok. Nem csak a kateter a gond. Csaszarnal lefejtik a hugyholyagot es lehet nem volt ideje finomkodni a dokinak vele. Nekem ket csaszarom volt es rogton ahogy levettek a katetert tudtam pisilni rendesen. Szoval nalad ez nem oke sajnos.nalam kesobb lett szovodmenye, hogy piszkaltak a holyagomat sajnos. Szoval nem egy leanyalom a csaszar.

szel. A masodik csaszar utan honapokig szeleltem, magyarul fingottam. Nagyon kellemetlen volt. Honapokig tartott mire visszarendezodtek a beleim.

2015. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A katéter helyét én is sokáig éreztem, talán 2 hétig is. Egyik eü-s ismerősöm azt mondta,h túl vastag katétert használtak. Olyan volt, mint egy jó kis húgyúti fertőzés. Sztem emiatt egyelőre nem kell aggódnod.

A szélgörcsök miatt végképp ne aggódj. Ennek nem a császárhoz van köze, a legtöbb nő ilyenkor rengeteg galambot ereget. Ilyenkor a belek rendeződnek vissza. Ez pár hónapig is eltarthat.

2015. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se volt.De a hathetes kontrollig várnék, akkor viszont mond el a dokinak ha nem szűnnek meg.
2015. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én simàn szültem ugyan de én is paráztam mert v 3 hétig csak úgy tudtam pisilni ha zuhanyoztam azt meg kellett többször a gátseb miatt. Nem jött az inger. De a 6 hetes kontrollig tök jól lettem minden téren. Gratulálok a babóhoz.
2015. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek nem kirivo tunetek ,valoszinu hogy semmi bajod.
2015. júl. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt császár után, fájt amikor pisiltem és nagyon erőltetni is kellett. begyulladt valami, valószínűleg, én szedtem tőzegáfonya tablettát és pár nap alatt jobban lettem.
2015. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!