Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés (ek) miatt változott...

A szülés (ek) miatt változott volna meg közöttünk az együttlét?

Figyelt kérdés
Három gyermekünk van. A harmadik szülés után szinte 180fokot vett a libidóm. Korábban sokat kezdeményeztem, bújtam a férjemhez. Most viszont... csupán házassági kötelességnek érzem, sose kezdeményezek, igyekszem gyártani a kifogásokat, hogy miért nem lehetünk együtt. Ez engem végtelenül elkeserít, mert nem ez volt a jellemző. Szeretem nagyon a férjem és ő is szeret. Mindamellett ő tényleg mindent meg is tesz. Rengeteget bókol, ölel, puszilgat. Nagyon bánt hogy én meg olyan vagyok vele amilyen. Nem ezt érdemli. Szeretném neki megadni én amire szüksége van és szívből, nem pedig kényszerből. Mi változott meg és miért? Feléleszthetem magamban valahogy a régi tüzet?
2015. aug. 11. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nem csak fáradt,kimerült vagy? vagy rosszkedvű? mikor mozdultatok ki utoljára kettesben, lehet kéne,ha már nem olyan pici a legkisebb.
2015. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sok teher hárul rád? Három gyereket nevelni, figyelni rájuk azért nem kis munka. Mellette ott van a háztartás, esetleg munkahely. Mennyire segít az otthoni, a gyerekekkel való dolgokban a férjed? Lehet, hogy 1-2 napra érdemes lenne a gyerekeket az egyik nagymamára bízni, hogy kicsit kipihenhesd magad, kettesben legyetek. Nehéz lehet hárommal, nekem még egy is sok a dackorszak közepén.
2015. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!