Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fáj a gátmetszés?

Fáj a gátmetszés?

Figyelt kérdés
2006. dec. 1. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A gátmetszés nem nagy ügy, mert tényleg észre sem fogod venni az adott szituban.
2006. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy barátnôm mondta, hogy neki annyira fájt a gátmetszés, hogy szinte üvöltött a fájdalomtól, a szülést meg érzéstelenítés nélkül is végigcsinálta egy nyikk nélkül. Közben az orvos meg vele üvöltött, hogy türtôztesse már magát.
2006. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Abban a fájdalmas állapotban amikor már a gátmetszésre kerül a sor már azt észre sem veszed a többi fájdalom mellett.Én két gyemeket szültem az egyik szülésem még egészen friss 4hónapja volt de Én a gátmetszést észre sem vettem.
2007. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én helyi érzéstelenítést kaptam, így nem éreztem a gátmetszést, szülés után viszont a seb összevarrásánál minden egyes tűszúrást éreztem, de nem fájt! Különben is akkor már nem arra figyel az ember, hanem a babára!
2007. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, mivel én nem tarthattam a kezemben a babámat, minden egyes dologra odafigyeltem a szülés után. A gátmetszés biztosan fáj, de nem érzed a többi fájdalom mellett. Az összevarrás is fáj, de közel sem annyira mint ami előtte volt. Viszont ami utánna jön az nem kispályás dolog. Sehogy sem tudsz ülni, állni is csak terpeszben. Ráadásul, ha kocsiban mész haza az még kellemetlenebb, mert az még ráz is. Hát kb. ennyi de azésrt kitartás és csak arra gondolj, hogy ott egy csöppség melletted, akiért mindent megteszel.
2007. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
A gátmetszés nem fáj.Nem fogod észrvenni mert amikor elkezdesz nyomni akkor csinálják és oda sem fogsz figyelni.Akkor már arra fogsz figyelni hogy a baba kintlegyen.Nekem már két gyermekem van mind a ketővel volt gátmetszés és egyik sem fájt észre sem vettem.A varás az fáj.
2007. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a gátmetszésre kerül sor, mindig úgy csinálják, hogy éppen akkor nyomjon a kismama. Ha jól öszpontosítva nyom, nem érzi sem a fájást, sem a gátmetszést.
2007. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

2 hete szültem első gyermekem, rettenetesen féltem!

És a végén az egészből nem éreztem semmit!!!

Se a vágást, se a varrást!!!

Engem is össze vissza rémisztgettek, hogy így meg úgy fog fájni!!!

De nem fájt!

A férjrm rosszabbul volt mint én!Úgyhogy ne aggódj!

Akkorra már nem fog érdekelni, hogy vágnak, vagy varrnak!

Sok szerencsét!

2008. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is nagyon félek töle :S de legalább ti már tudjátok mert amit a neten nézek videókat azokon olyan hogy ......nagyon bennem van a félsz :S
2008. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki fél, kérjen érzéstelenítést. A szülészovossal meg kell beszélni előre. Van úgynevezett szülésterv készítési lehetőség. Azt le kell adni a szülészorvosnak, hogy Te ezekhez a pontokhoz szeretnél ragaszkodni. Amennyiben az orvosodnak nem tetszik, keress másik szakembert. Hidd el, sokkal jobb lesz, hisz aki ennyire semmibe veszi a Te szempontjaidat, az amúgy sem lehet jó orvos.
2009. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!