Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikerrszulesnel lehet termeszet...

Ikerrszulesnel lehet termeszetes szules vagy ilyenkor inkabb a doktorok a csaszarozast valasszak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja. Van, aki ugrik mindenre, és azonnal császároz. A természetesség párti orvosok engedik a hüvelyi szülést, ha az első baba fejfekvésű. Ismerek anyukát, aki megszülte mindkettőt hüvelyi úton és olyat is, aki az elsőt sikeresen így szülte, a második baba viszont nem fordult be, így ő császárral született. Szerintem érdemes olyan orvost keresni, aki támogató abban, amit te szeretnél.
2015. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
felek a csaszarozastol mert noverem a fiat csaszarral szulte valamilyen okbol fogva nm lehet tobb gyereke. majdnem elveszitettuk a noveremet es a fiat is.
2015. szept. 9. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát engem a szülésznő küldött volna szülni két farfekvéses babával:) az orvos meg rászólt, hogy legyen esze, azonnal műtő. Nem tudom, mi lehetett a gond a nővéredéknél, sajnos bárki hibázhat, és bárkivel megtörténhet. Én is sok vért veszítettem, mert a 3.terhességem volt, és a két baba nagyon kinyújtotta a méhemet, nem tudott visszahúzódni, de a legjobb kezek között voltam. És a babák is. Ez a legfontosabb.
2015. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha időben érkeznek, nincs komplikáció, akkor engedni kéne. Ismerősnél 38. hétre jöttek az ikrek, 3 kiló felett, ráadásul a "B" magzat farfekvéses volt, természetes úton szült.
2015. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közvetlen ismeretségi körömben két olyan család is van, ahol hüvelyi úton születtek az ikrek. Mindkét esetben ugyanaz történt. Az első rendben megszületett, de a hirtelen támadt helyen a másik keresztbe fordult. Állítólag van egy műfogás, amivel ezt meg lehet akadályozni, de egyik orvosnak sem sikerült. A második babát mindkét esetben újra kellett éleszteni. Szerencsére jól vannak.
2015. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem engedett volna szülni az orvosom az ikrekkel, ha adottak lettek volna a körülmények. Egy jó orvos nem választja kapásból a császárt, ha nincs miért, ikreknél sem.


Nálunk az volt, hogy 32 hetesen már nem tudtak a babák helyzetet változtatni, A baba medencefekvésbe, B baba harántfekvésbe szorult. Ekkor mondta a dokim, hogy ez már egy tuti császáros helyzet.

Végül 35 hetesen ettől függetlenül is műtét lett egyéb okok miatt.


Nem kellemes, de az ember kibírja, túléli. A második császáromnál is minden rendben volt.

A nővéredéket én is nagyon sajnálom.

2015. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!