Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig tart a vajúdás...

Mennyi ideig tart a vajúdás általában?

Figyelt kérdés
2006. dec. 1. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában 10-12 óra az első szülésnél.
2007. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésem volt: kb. 2 óra. Bár az enyém programozott szülés volt. De így is azt mondta a nővérke, hogy lehet csak este, vagy másnap lesz meg a baba. 9-kor kezdődtek a fájások, de nem ám 10, meg 5 percesek. Egyfolytában volt minden. Kb. 2 percessel kezdtem, aztán összefolyt. 11.20- ra már felsírt a babám.
2007. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Az egyik barátnőm az első babáját 2 óra alatt megszülte, a másik barátném az első babával 24 órát vajúdott, a másodikkal (aki csak a 36-hétre jött) 27 órát. Mondjuk itt a fájások megszűntek, mire egy kezdő kis rezidens rájött, hogy tán nem repedt meg a burok rendesen.....Erre a felfedezésre vártunk 24 órát...repesztettek és 10 perc múlva kin is volt a legényke...(egyik esetben sem merült fel a császár)
2007. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az elsö baba 14 óra vajudás után született, a második 4 óra volt.
2010. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam vajúdóban így nem tudom meddig tarthat.de az én kisfiam 1 óra alatt meglett.
2011. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!