Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves anyukák, van köztetek...

Kedves anyukák, van köztetek olyan, aki császáros szülés után másfél- 2 éven belül természetesen tudott szülni?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hogy zajlott?

2015. szept. 14. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 7 év utan szültem spontán.
2015. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másfél év után semmiképp.

2 évet mondanak minimum, de nem a szülést számolják, hanem a teherbeesést!

Tehát az első szülésed után teljen el legalább 2 év a következő fogantatásig, de még így is egyéni, orvosa válogatja, viszont ha nagyon ragaszkodsz hozzá és direkt ilyet keresel, lesz olyan orvos, aki elvállalja a hüvelyi szülést.

De végig nézni fogják a hegvastagságot és amint vékonyodik, meg fognak császározni. Van, akinek sikerül.

2015. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

OKé. a dokim a szülés után 9 hónapot mondott, és ha szépen begyógyul a heg, akkor akár lehet rendes szülés is. Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e bárkinek is!

8. hónapra sikerült teherbe esnem, de se a védőnő, se az új dokim szerint nem automatikus, hogy császár lesz... izgi :)

2015. szept. 17. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A környezetemben ketten is. Az egyik anyukánál másfél, a másiknál két év volt a korkülönbség a gyerekek között, és a másodiknál mindkettejüknek összejött a természetes szülés. Nekem hat év lesz a kettő között, majd kiderül, hogy sikerül-e.
2016. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!