Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szult mar ugyeletesnel?...

Valaki szult mar ugyeletesnel? Mi a tapasztalatotok? Velemenyetek az ugyeletes szulesrol?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lutri. Kifoghatsz jó orvost is, meg nem annyira jót is. (de ha már a lutrinál tartunk, fogadott orvosnál is lutri szülni, hiába ismered meg a 9 hónap alatt, éles helyzetben, mikor hirtelen kell dönteni, perceken múlhatnak életek még nem láttad, és hát láttunk már olyat is, hogy a fogadott orvos egyszerűen kikapcsolta a telefonját és nem ment be a szüléshez)
2015. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen.A Dél-Pestiben szültem és most is ott fogok,ügyeletesnél.Nekem semmi panaszom nem volt.Végig nagyon kedvesek voltak,biztattak,dicsértek...

Testvérem ugyanitt szülte mind a 3 gyerekét szintén ügyeletesnél,ő is elégedett volt minden alkalommal.

Te hol fogsz szülni és mikorra vagy kiírva?

2015. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyereket ügyeletesnél szültem. Okom nem lehet panaszra. A harmadik szülés elég komplikált volt, azt is profin kezelték :) (Szombathely)
2015. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is. Mindkét gyerekem ügyeletesnél született az Uzsokiban. Én maximálisan elégedett voltam az orvossal és a szülésznővel is.
2015. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ügyeletesnél szültem volna, mert akkoriban nem lehetett nálunk orvost fogadni. A végére nagyon problémás lettem, sürgősségi császárom volt, amit az osztályvezető főorvos csinált meg. azóta hozzá járok, a másik gyerkőcöt már tervezetten nála szültem.
2015. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A szuleszno kivetelevel senki nem allt a helyzet magaslatan. Komplikalt szules volt vrgul a ket orvos akik velem voltak a 3. ora vege fele jarva hivott egy harmadik orvost, akivel 10 perc alatt megszuletett a gyermekem. Kiment majd a a masik ketto osszenezett es ezt mondta: "Mit tesz a rutin, nala egy ora alatt meglett volba". Normal szulesnel biztos naluk is minden rendben lett volna, de ez kifogott rajtuk. Legkozelebb fogadott orvossal szulnek. Kozben vegig ereztem, h itt vmi nibcs rendjen es sem magamat sem a fiamst nem ereztem kello biztonsagban. Emberileg rgyebkent nagyon rendeben voltak csak nagy volt a tanacstalansag...
2015. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Első szülésemnél nem is találkoztam az ügyeletes orvossal, de egy borzalmas szülésznő-gyakornok-nővér team-et fogtam ki.. még össze varni is úgy varrtak össze hogy 3 nap múlva hazaengedés előtt aki kivette a varratot el volt borzadva hogy lehet ilyen hentes, igénytelen munkát csinálni..

Második szülésnél ha az orvoson múlik nem tudom lenne-e ma gyerekem vagy sem. Viszont remek szülésznő csapatot fogtam ki!

Debreceni Klinika

2015. szept. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Debrecen Kenézy. 17 óràt voltam szülőszobán, ezalatt 3 csapat szülésznővel talákoztam, mindenki nagyon rendes volt. 2 orvos, szintén. Végül császároztak, de műtét közben is beszélt hozzám, mind a 4 nap bejött megkérdezni hogy vagyok és megnézte a vágást is. Töketesen elégedett voltam vele.
2015. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is az Uzsokiban szültem ügyeletesnél és nem bántam meg. Mindenki végtelenül kedves és profi volt, a szülésznő remek tanácsokat adott a vajúdáshoz, amikor pedig komplikációk merültek fel, az orvos azonnal lépett. Később is bejött hozzánk, érdeklődött, hogy vagyunk.
2015. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Uzsokiban szültem ügyeletesnél, Lais doktornőnél. Semmi baj nem volt vele, nagyon rendes volt, segített mindenben, ahogy a szülésznő is. Pénzt nem adtam nekik, mert nem vagyok híve ennek, de megköszöntem nekik és elmondtam, mélységesen hálás vagyok, hogy segítettek és mellettem álltak életem legszebb napján. Ha a fiamra nézek, aki lassan két éves lesz, néha eszembe jutnak és magamban hálát adok nekik megint. Szerintem ennél több nem kell egy orvosnak és szülésznőnek.
2015. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!