Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lesz ebből szülés? Tapasztalatok?

Lesz ebből szülés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már éjszaka is többször ébredtem menstruációs görcsökre. Ma egész nap érzem, de nagyon enyhék. Nincs behatárolható eleje, vége. Ma vagyok 38 hetes. Lesz ebből valami? Milyen tapasztalatok vannak??? :)

2015. szept. 27. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon időben vagy így akár simán lehet jósló fájás is. Vagy nem:) Sajnos senki nem fogja tudni megmondani neked.

Mérd az időt! Én meg tudtam különböztetni a jóslót az igazi fájásoktól. Nekem is enyhe menzesz görcsökkel kezdődött. De amikor nekem eljött az idő azt határozottan tudtam, hogy ez az lesz:) Pedig első szülésem volt.

Próbáld ki a zuhanyt ha enyhül akkor csak jósló. Én kipróbáltam mikor fájásaim voltak, nekem erősödött innen is tudtam, hogy menni kell :)

2015. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Gondolom, h ez még csak jóslók, de nagyon szeretném, ha átmennének igazi fájásokba. Kicsit türelmetlen vagyok.

Utolsó mensi szerint amúgy 39. hetet töltöm holnap, csak az UH-k alapján átírták... :(

Remélem, h fognak erősödni. :)

2015. szept. 27. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem kizárt. Nekem a jóslók max. 1 órán keresztül jelentkeztek rendszertelenül, az igaziak viszont egyből rendszeresek voltak, de nekem a magzatvíz is elkezdett folyni, így teljesen biztos voltam a dolgomban. :)
2015. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt 1 hétig napi 5-6 órán át voltak kb 10 perces fájásaim.

A nyákdugó pedig 3 nappal szülés előtt ment el.

Úgyhogy... ki tudja :)

2015. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokáig voltak/vannak jósló fájásaim, 37 hetes korom óta pedig kb mindig, még éjszaka is amikor felkelek igaz enyhék általában de van mikor erősebbek. Holnapra vagyok kiírva szóval nálam sokat nem jelentenek, én már oda se figyelek rájuk.

De van aki nem is tapasztal jósló fájásokat, egyből az igaziakat szóval nem lehet tudni.

2015. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést :) Nekem is éjjel kezdődtek, most, nappal enyhébb és ritkább lett. És én is 38+1 hetes vagyok :)) Szoval, kíváncsian várom én is a folytatást. Majd írj :)
2015. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt mondják sokan, hogy ha beülsz egy kád meleg vizbe és elmúlik tőle, akkor csak jóslók. Ha attól sem múlik, akkor már igazi fájások. :)


Itt a hideg, szóval akár a front is elindithatta, bármi lehet. Én is nézném az órát, ha rendszeresen ugyanolyan időközönként jönnek a fájások, akkor megkezdődött.


Szurkolok, gyors szülést neked kérdező, és az utolsó válaszoló kismamának is! :)

2015. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi szépen :) Már nagyon izgatott vagyok :)
2015. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nos, úgy érzem, egyelőre nem lesz semmi. 6-os válaszoló, kitartást nekünk. Majd te is írj, ha történik vmi. :)
2015. szept. 27. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor csatlakoznék hozzátok, holnapra vagyok kiírva úgyszintén, de veletek ellentétben nekem semmi arra utaló jel nincs,hogy szülnöm kellene,azt sem tudom milyen egy jóslófàlyás és attól félek hogy ez majd szüléskor meghozza a böjtjét :(



Kitartást kismamák!

2015. szept. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!