Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszést követően csak...

Császármetszést követően csak azoknál fordulhat elő a méh hegének szétválása, akik másodjára hüvelyi úton szeretnének szülni, vagy azoknál is, akiket újra császároznának?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhesség végén előfordulhat, de nagyon kicsi az esélye. Természetes szülés közben azért veszélyesebb, mert a fájások alatt a nő nem érzi ha reped a heg. De ilyenkor ezt figyelik.
2015. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Elenyészően kicsi az esélye. Szülés közben is fél-egy százalék körül mozog, állandó kontroll mellett ez figyelemmel kísérhető. Vannak előjelei, nem a nőnek kell szólnia, hogy gond van, csak megfelelő orvos kell hozzá. Emiatt én biztosan nem vállalnék be egy második császárt, annak a szövődményei sokkal nagyobb eséllyel vannak jelen. Olvass utána!
2015. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
heg szétválás inkább akkor következik be, ha nem sokkal a császárod után leszel megint terhes.
2015. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna nekem volt hegszétválásom, de én nem szültem, hanem a második is császár volt. A műtét közben derült ki, amikor felnyitották a hasam, hogy az előző műtét helyén 2 centis szakaszon vált szét a heg. Ennek az lehetett az oka, hogy 20 hónap telt csak el a két műtét között.
2015. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem több év volt a 2 császár között és mégis szétvált. Megindult magától, valószínűleg ezért történt.
2015. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!