Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden esetben fizetni kell a...

Nikki Rose kérdése:

Minden esetben fizetni kell a szulesert?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ügyeleteseknél szülsz, akkor nem. Csak fogadott orvosnak kell fizetned.
2015. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Nem. Meg fogz sülni ako is ha nem fizetsz! Én elvböl nem fizetek soha semmi orvosnak! 2 gyereket is szültem.. Más bajom is golt már, mütétek stb. Soha nem adnék! Kikérem magamnak! Fizetek tb-t! Nekem jár az ingyenes ellátás. Mindig el is voltam látva rendesen minden után! Nehogy már! Tudod mennyit keresnek ezek az orvosok? Még én adjak abból a kevésböl amink van? Hát nem!
2015. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom..csak attol felek h megszulok es rosszul varrnak ossze vagy a csaszarnal valamit rosszul csinalnak es nem lehet majd tobb gyermekem ... Lehet hulyeseg de en felek ezektol :)
2015. okt. 2. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:

mivel a pénzt utólag szokták megkapni, ezért emiatt nem lesznek kevésbé körültekintőek, mivel azt hiszik majd tejelsz nekik miután összevartak.


a terhesgondozás szerintem sokkal lényegesebb mint a szülés, mert ott fontos, hogy jó minőségű készülékkel vizsgáljanak, precízek legyenek, válaszoljanak minden kérdésedre türelemmel, szánjanak rád időt....de ha egyikért sem tudsz fizetni, mit számít, minden második nő ingyen szül.

2015. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Szeritnem illik.

32/N

2015. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak _direkt_ rosszul ellátni amiatt, hogy nem fizetsz. Az más kérdés, hogy kevésbé ugranak, ha kérsz valamit, fele annyit kérdezik, hogy vagy, és hasonlók. Ez viszont megesik, nem egyszer. Mert úgymond "nem vagy senkié". Aki mindenkié, az gyakorlatilag senkié. Aki arra jön-megy, csinál valamit, aztán annyi.
2015. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemtörődöm orvos fizetős verzióban is van, ez személyiség kérdése.



Volt fogadott orvosom, de őt nem hívták be addig, amíg nem sűrűsödnek a fájások. Addig úgy voltam, hogy ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor... szóval proaktív voltam, elkaptam az első szembejövő orvost/szülésznőt és kedvesen, de határozottan előadtam hogy mikor mit szeretnék. Nem volt gond, ilyenkor segítettek mindig. Ha egy sarokban ülök, akkor biztos nem ugráltak volna oda hozzám, hogy namizuvan?

2015. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!