Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mesélnétek nekem arról mikor...

Mesélnétek nekem arról mikor "potyára" mentetek be a kórházba? Milyrn tüneteket tapasztaltatok? Valóban lehet tudni hogy mikor van itt az idő?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Aha, este kezdődtek a joslo fajasok, reggelre nem múltak el, délután 5-6 percenként jött, nyugtalan voltam és bementem. Jól éreztem magam amúgy, mindenki utána azt mondta nekem higyjem el, az igaziakkal észre fogom venni, ha idő van. Igen így is lett, az igazi fájások mire 5 percesek lettek már eléggé fájtak, 2 héttel a vaklárma után. Ráadásul gyorsan erosodtek egy kis séta hatására míg a jóslóknál nem nagyon éreztem különbséget, max annyit, hogy napról napra picit erősebbek lettek. Az igazi meg óráról órára.

Viszont sokan mennek potyára, láttam is hasonló eseteket, itt sajnos osztalyon tartanak pár napig ha bemegyek jóslóval és láttam, hogy más is járt így.

2015. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egész éjjel nem tudtam aludni, 20 percenként voltak fájásaim, jobban fájt mint korábban, fel kellett állnom sétálgatni kicsit, de nem volt még nagyon durva. Délelőtt felhívtam az orvosomat, azt mondta, ha nem múlik el, menjek be. 10 körül bementem, azt mondta, ez még nem az, akár még napokig is eltarthat. Hazamentünk, mire hazaértünk már sűrűbben és gyakrabban voltak a fájások. De jó volt így, otthon megebédeltem, az 5 perces fájások között még 3 perceket aludtam, így kipihentebben mentem aztán, 4 körül értünk a kórházba, 9-kor lett meg a gyerek. A másik két gyereknél már nem ugrottam be a jóslóknak, viszont mire rájöttem hogy már tényleg szülök, 2-3 perces fájásaim voltak.
2015. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem eljött az idő, de amikor bemenetünk, leálltak a fájások. És ezt ismételtük 3x. Nem én nem éreztem jól, a kórházi környezet miatt leállt a folyamat. Félelemben nem lehet szülni. Császár is lett a vége, mert nem tudtunk nyugodt környezetet teremteni bent.
2015. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem màr egy napja derékból induló fájdalmaim voltak.Hajnali 1-kor mentünk be,mert már 7 percenként jöttek.Közölték hogy ez még nem az,de nem küldtek haza,hanem felvettek osztàlyra.Következő éjjel éjfélkor elfolyt a magzatvíz,rá 3 órára meglett a lányunk.
2015. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy szivárog a magzatvizem 39 hetesen. Rendesen éreztem, hogy csurog valami. Vettem magzatvíz szivárgást jelző betétet, és az sem volt egyértelmű: szürke vagy kék színűre kell színeződnie amikor a magzatvíz folyik, és olyan volt, hogy ha akartam szürkének láttam, itt álltunk felette a párommal, hogy ez most szürke?? :D...

Bementem, megvizsgáltak, azt mondták csak nagyon bő folyás, írt fel a doki hüvelykúpot és hazaküldtek.

Rá egy hétre pont a kiírt napon tényleg elfolyt a magzatvíz, az már egyértelmű volt és nem lehetett semmivel összetéveszteni.

2015. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!