Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlott az első szülése...

Hogyan zajlott az első szülésetek?

Figyelt kérdés
Történetekre lennék kíváncsi :)
2015. okt. 11. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Császárral. Én és a párom is ezt szerette volna,az alakom miatt. A sebet egy ismerős plasztikai sebész zárta,hogy szép legyen a heg. Persze bikini vonal metszés. Szerencsére minden simán ment,de 2. nem lesz.


24/N

2015. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
89%
Kedves első, tényleg nem kötekedésből kérdezem, de milyen alakod miatt? A szülés fajtája hogyan befolyásolja az alakot? Netán a természetes szülés után az embet meghízik, vagy nehezebben adja le a felesleget? Tényleg kíváncsiságból kérdezem.
2015. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka 3-kor elfolyt a magzatvíz. Bementünk a kórházba, ahol megvizsgáltak, ctg-re tettek. 1/2 7 körül kezdődtek gyenge és ritka fájások, amik nem lettek jobbak, így 9-kor kaptam oxitocint. Ettől már valamennyire rendeződött a dolog, de nem eléggé, úh emelték az adagot, plusz mivel így sem tágultam, kézzel is tágítottak. Kértem edá-t, mert iszonyúan fájt. De az meg csak féloldalra hatott. :/ Jött egy másik anesztes, aki átszúrta máshova a tűt, illetve kaptam folyamatos edá-t. Így az utolsó pár óra elviselhetőbb volt. Volt gátmetszés, ebből csak egy hirtelen éles fájdalmat éreztem. Délután 5-kor született meg a fiam. Összevarrtak 3 öltéssel. Ezzel nem volt probléma, de a méhem áttörlése az nagyon nem esett jól...

Mivel több mint 24 órája nem aludtam, az első 1-2 napban offon voltam. Amúgy szerencsére a sebem nem fájt, a hatalmas aranyéren kívül (1 hét alatt teljesen elmúlt) nem volt semmi kellemetlenségem.

2015. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Görcsölgetett a kiírt nap előtt a hasam délután, azt hittem a szokásos jósló fájások, hetekig voltak nekem. Aztán barnáztam, kórházba is mentem úgy megijedtem, azt mondták tágulási vérzés, 2 centire nyitva volt a méhszéj. Hazaküldtek de hajnalban mentünk vissza, addigra lettek rendszeresek a fájásaim, előtte órákig volt rendszertelen 5-8 perces, kb 4-re kerültem szülőszobára, rám se néztek, 8-kor kiderült, hogy úgy volt szólnak az orvosomnak de addig mégse tették, mikor bejött fél 9 körül közölte, hogy már 8 centire nyitva vagyok és hogy nagyon lent van a baba feje, délelőtt meglesz a baba. Ezeken egy picit meglepődtem mert nem éreztem azt, hogy annyira nagyon fájna, azt hittem még órákig eltart a vajúdás és max 5 centinél tarthatok. 9 után már tolófájásaim voltak de vissza kellett tartani őket kb fél óráig, na ez rosszabb volt mint maga a vajúdás. Kitolásnál az első fájást teljesen elrontottam, majd 4 nyomásra kint volt a baba. Igaz ennek ellenére a kitolás nekem sokkal jobban fájt, mint a vajúdás, hiába olvasgattam pont az ellenkezőjét általában. 9.50-kor született meg a fiam, majd még majdnem egy óráig varrtak (vagy csak annyinak tűnt, nem is igazán voltam magamnál), vágtak is meg szakadtam is. :/ De akkor is azt gondolom szép szülésem volt, viszonylag kevés fájdalommal megúsztam, rosszabbra számítottam, főleg a vajúdásnál.
2015. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Az első csak kamuzott! Akinek ennyire fontos az "alakja", az teherbe se esik... :-D
2015. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
1. vagyok,miért pontoztatok le? :O
2015. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

5.-nek.


Miért ne? Pl.:


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Kedves 1-es! Szerinted? Mondjuk nem is a kérdésre válaszoltál. Egyébként végtelenül ellenszenves a válaszod.
2015. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
1-es: Akkor megkérdezem én is. Hogy jön az alakodhoz a szülés fajtája? A természetes szülés elrontja, vagy mi?
2015. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Jó hát a Rubintnál olvastam, hogy X héttel előbb volt a császár, hogy ne nyúljon meg annyira a bőre. Erre gondolsz?

Mert amúgy aki császárt kér, az általában a p.nciját félti vagy a fájdalomtól tart, nem?

:)

2015. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!