Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a babanak a...

Mit kell vinni a babanak a baross utcai korhazba?

Figyelt kérdés
Esetleg velemeny a korhazrol,csecsemosokrol ..ugy mindenrol ?!:)

2015. okt. 11. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én tavaly márciusban szültem a klinikán. Nem tudom változott-e azóta valami, de leírom, hogy nálam, hogy volt :-)

A kislányomnak pelenkát és popsitörlőt kellett vinni. Popsikrémet, és a köldök ápoláshoz adtak mindent.

Vittem neki body-t, kis zoknit, sapkát és kaparó kesztyűt. Adtak volna body-t is, de jobban örültek, hogy vittem. Más nem kellett, mert pólyában voltak. Viszont a sapka nagyon jól jött, mert a folyosó elég huzatos, ahol a látogatás zajlik. Nagyon betartják a látogatási időt 4-6-ig, se előbb, se később nem lehet bemenni.

A lányom volt a Pic-en két napot, az ott lévő csecsemősök, orvosok előtt le a kalappal. Nagyon profi a személyzet, és nagyon kedvesek az újdonsült szülőkkel.

A csecsemőosztály viszont szerintem kritikán aluli. 8 anyukára van egy fürdő, és egy wc. Ez a legrosszabb az egészben, 8 frissen szült nő esetében. A gyerekek 0-24-ben az anyukával vannak, leadni nem lehet őket, sőt annak sem örülnek a csecsemősök, ha tápszert kérsz, mert nem tudsz szoptatni, vagy nincs tejed. 6 napig voltunk bent, egy nővér mutatta meg, hogy tudok szoptatni, de sajnos nem sikerült, így itthon is sokat szenvedtem vele, de más erre sem vette a fáradtságot. Pedig kértem, hogy segítsenek. A babákat este vitték el fürdetni, de mi mindig vigyáztunk a szobatársakkal egymás babáira, ha wc-re vagy zuhanyozni mentünk, mert csak egymásra számíthattunk. Tehát nekem a csecsemősök kritikán aluliak voltak, nagyon rossz a tapasztalatom velük kapcsolatban. Minden bajuk volt, ha kértél egy kis segítséget. Két nővérrel találkoztam a 6 nap alatt az osztályon akik nagyon kedvesek voltak.

A dokim is hagy némi kívánni valót maga után. Fölöslegesen szenvedtetett, majd szülés után fölszívódott és csak a varratszedéskor találkoztam vele megint. A zárójelentésben a fele nem volt leírva a valóságnak, stb. stb. Reggelig lehetne sorolni.

Viszont a szülésznőm egy imádni való nő, nála bármikor szülnék megint.

Ha van kérdésed és tudok szívesen válaszolok. Mikorra várod a kicsit?

2015. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszod :) hat elkeserito tenyleg a csecsemosok ..olvastam velemenyeket rola de akkor semmit nem valtozott a helyzet ..


November 15 re vagyok kiirva de hat kitudja ..:)

2015. okt. 12. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!