Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél-Pesti Jahn Ferenc...

A Dél-Pesti Jahn Ferenc kórház szülészetéről mit kell tudni 2015-ben?

Figyelt kérdés

Előre láthatólag ott fogok szülni, az orvosom ott dolgozik megbízottként. Elolvastam a korábbi kérdéseket, lenne még pár kérdésem melyekre szeretnék választ kapni, mivel sosem jártam abban a kórházban.

A szülőszobára kell-e a babának ruhát vinni? Mit biztosít a kórház a babáknak (pelenka stb.) Az anyakönyvezéshez kell-e frissített házassági anyakönyvi kivonat vagy elég pl. a 10 évvel ezelőtti is? Ezen kívül minden tapasztalatot, jó tanácsot várok, előre is köszönöm!



2015. okt. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A babának csak a hazahozatalhoz kell ruhát vinni, esetleg a fotózáshoz vihetsz neki, bent ottani ruhákban vannak.

Ezenkívül pelenkát és popsitörlőt kell vinni neki, amiből egy adagot le is kell adni a csecsemősöknek, tehát azt a kórház nem biztosítja.

Jó az eredeti házassági anyakönyvi kivonat is.

2015. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő hogy kell a friss. Bementem a hivatalba és felrakták elektronikus anyakönyvbe,ott eléri a kórház.

A babák angolpólyában vannak.Neki az kell amit előttem is írtak.

2015. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én júliusban szültem ott.

Nem kell a bébinek ruci, ott kap mindent, csak (asszem) 10 db pelust és egy csomag popsitörlőt kértek. Pluszba legyen nálad is, ha tisztába kell tenni a babucit :) A fotózáshoz valóban vihetsz, de egyébként tök jó ruhákat adnak rájuk, én nem is öltöztettem át végül a fotóhoz, mert olyan édi ruhája volt éppen :)

facebookon van egy csoport: Jahn Ferenc kórházban szülö/szültem

Ottani dolgozók is tagjai, még az anyakönyvvezető is, közvetlen tőle is kérdezhetsz :)

2015. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Kedves utolsó válaszadó, véletlenül a félig hasznos kezecskére nyomtam, elnézést. Minden válasz hasznos volt, csak még mindig nem tudom biztosan, hogy most a frissített vagy az eredeti anyakönyvi kivonat kell a házasságkötésről?
2015. okt. 25. 21:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk a születés, szülés viszontagságain, gondoltam hátha tudok egy-két hasznos tanáccsal szolgálni, megírom a tapasztalataimat.

A szülőszobán nem sokat voltunk, szép, modern, nekem a lila szoba jutott, volt benne kád, labdák, pihenőszék, de nekem nem volt időm kipróbálni ezeket. A szülésznők nagyon rendesek, kedvesek voltak, nem volt fogadott szülésznőm. A szülés után kb. 1,5-2 órát lehetett pihenni a babával, külön ágy volt, apuka végig bent lehetett. Apának külön védőruhát kell venni, a betegfelvételnél 2.200 Ft-ot kell fizetni, a védőruhát a szülőszobán adják oda, ez kell az osztályra is.

2015. dec. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!