Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kecskeméti szülészeten...

A kecskeméti szülészeten javult-e az ellátás? Érdemes-e "borítékozi"?

Figyelt kérdés

Heteken belül szülök Kecskeméten az Izsákiban. Régebben rémsztorikat lehetett hallani az itteni osztályról. Azóta hallottam hideget, meleget, tapasztalatokra volnék kíváncsi. A borítékba rejtett bankjegyek az ápolók kedvességéért itt is hatásosak? Azt sajos tapasztalatból tudom, hogy a "nagy sárga kórházban" alap...

Köszi a válaszokat.


2008. szept. 11. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kosz megeszi a szülészetet, a mosdók kaotikusak, a hozzáállásról ne is beszéljünk, ha borítékozni szeretnél vastagon készüljél fel, semmilyen értéket ne vigyél magaddal mert egyátalán nincs biztonságban még a bugyid se, és örülj ha a babádat nem valami kólikával viszed haza, de én inkább más intézményben szülnék a helyedben.
2008. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem boríték nélkül nem voltak ennyire szörnyű tapasztalataim. Jó biztosan lehetne másabb de addig míg bent voltunk nagy panaszra nem lehet okom.
2008. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mikor szültetek? Volt magán dokitok és lehet-e szülésznőt fogadni? Köszi a válaszokat!

(Sajnos máshol nem tudok szülni...)

2008. szept. 11. 21:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is itt szülök de sztem nem lehet szülésznőt fogadni,kicsit én is félek mert hallottam jót ,rosszat a korházról,de remélem nem lesz semmi gond!Lécci irj privibe vagy msn-en!szexybarbi@hotmail.com
2008. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Írtam privit!
2008. szept. 11. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Én febr.-ban szültem. Az első kisbabám Szekszárdon született mert itt nem ismertem senkit és hazamentem anyukámhoz. Arról a kórházról is lehet hideget-meleget hallani és ott is kellemesen csalódtam.

Itt a második babám szültem, féltem mi lesz, mert továbbra sem ismertem senkit. A dokit is úgy választottam,hogy mertem szülésznőt a játszótérről és ő javasolt. Végül minden klassz volt, persze nem tökéletes, de nem keserítette meg az első napokat. Kaptunk baba-mama szobában helyet és az sem volt túl nagy gond ,hogy épen influenza zárlat volt. Szóval amennyire féltem annyira nem csalódtam. Remélem veled is így lesz. Mondjuk a szülés nálam nagyon gyors volt, éppen csak beértünk.

2008. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
megkaptad a levelemet?Mert nem tul jo a freemail!
2008. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szia! Én is hamarosan itt fogok szülni Kecskeméten. Mivel ikres vagyok, már voltam bent 15 napot megfigyelésen és így egy-két tapasztalatom van. A wc-k, fürdők koszosak (főleg a gyermekágyas részlegen), az ápolónők aranyosak (persze kivétel mindig akad...), a szülőszoba meg iszonyú meleg. Nem mndanám, h a legideálisabb hely (az állítólag Kkfházán van), de ha van egy jó nőgyógyászod, akkor nem hiszem h gond lenne. Szülésznőt én úgy tudom nem lehet felkérni előre, de egy kisebb borítékkal figyelmesebbé tehetőek. A babamama szobáért meg már előre kell jelentkezni, mivel elég nagy a zsúfoltság. :(
2008. szept. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy együtt lehess a babáddal törvény adta jogod van, de Kecskeméten csak akkor mehetsz baba-mama szobába ha símán szültél, ha van hely, meg ha tetszik az "arcod". Az első fiamat ott szültem, kitaposták belőlem, eltört a bordám, szétszakadt a hüvelyem pedig volt orvosom, és nem lehetett kinnt a baba, az újszülöttön tápszerezték kinnt nem szopott sajnos itthon is tápszeres lett.

A második fiamat Cegléden szültem, ott mindenkinek egyformán kiadják a kisbabáját éjjel-nappalra is, bármikor be is veszik az újszülöttre ( fürdéskor, vizsgálat, látogatás...stb) Minden ágy mellett ott a babaágy is. Tiszta az osztály szó szerint ragyog, kedvesek, segítőkészek, türelmesek a szülésznők és a csecsemősnővérek is. A kicsim 5 hónapos csak anyatejes, köszönet a gyermekágyas osztályon kapott rengeteg segítségnek. Pedig ott nem ismertem senkit sem.

2008. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jaj szegény! Ez nagyon durva. Mikor történt mindez? Azt hallottam az utóbbi 1-2 évben azért változtak a dolgok. Nagyon megköszöném, ha megírnád priviben a dokiak a nevét. Csak, hogy véletlen se.... mivel nekem is választott dokim van.

Köszönöm!

2008. szept. 12. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!