Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán melyik szülészorvos...

Tatabányán melyik szülészorvost ajánlanátok? Dr molnár mihályrol mi a véleményetek, és menyiért válal szülést? Köszönöm .

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Molnárról is jókat hallottam, 100 és 150 között vállal, a drágábbak közé tartozik. Amúgy mindegyik doki rendes, inkább csak az a kérdés,h neked ki lenne a szimpatikus, kinek a stílusa jön be. (Hetényit leszámítva, ő alkesz, de asszem már nem vezet le szüléseket.) Én Ferencznél szültem, teljesen elégedett vagyok.
2015. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ès milyen volt a szülèsz ? Ott volt vègig veled ? Ö mennyit kèrt ?
2015. dec. 13. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Programozott császárom volt, így azt nem tudom,h hagyományos szülés esetén milyen. A műtét napján asszem 2szer volt bent nálam a kórteremben, este pedig betelefonált az osztályra,h hogy vagyok. Aztán 1 nap kivételével mindig bejött. A hegem gyönyörű, és semmilyen komplikáció, szövődmény nem volt. Mi direkt nem kérdeztünk rá előre az árra. 80at adtunk végül. Ekkor 7000 volt nála a terhesgondozás, asszem most 8000.
2015. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem császárom volt ,a Pazár műtött, a szobatársamnak a Lollok Zoltán volt az orvosa, nagyon rendes volt vele,naponta többször bement hozzá. Én a Pazárral meg voltam elégedve de nagyon szétszór,és a másik szobatársamnak Ő volt a fogadott orvosa,de ő is azt mondta,hogy nagyon szétszórt. Pl én kérdeztem rá,hogy mikor veszi ki a varratokat számolgatott és mondta,hogy tegnap kellett volna...mivel este volt és nem ért rá aznap így csak másnap szedte ki őket. A Molnárról nagyon jókat hallottam, nagyon kedves volt ő is.
2015. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ès a Ferenci az itt rendel tatabànyàn ?

A Lollok Dr ur az most a magàn orvosom csak ő màr nem vezet le szülèst... A Pazàr dr urrol azt hallotam kiment külfőldre.. Az a baj hogy a Molnàrrol is hallotam egèsz rossz vèlemènyeket ès mondta a dokim hogy karàcsony elött döntsem el hogy kihez megyek szűlni..

2015. dec. 14. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól tudom kedd és szerda délután -este rendel a Ferencz Tatabányán, Dózsakertben. Van honlapja is, ott a telefonszáma is fent van. Ha nem veszi fel, visszahív.
2015. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!