Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyöngyösi kórházba bemehet...

Gyöngyösi kórházba bemehet szülésre az apuka? Ha nincs fogadott orvos akkor lehet apás szülés? Császármetszésnél beengedik az apukát?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Be, nekem is bent volt. Nem hiszem hogy szàmít hogy van-e fogadott orvosod. Apàs szüléshez viszont meg kell venni a ruha csomagot, legalàbbis 2 éve nekünk nem adtak és csak abban mehet be... Ha jól tudom a csàszàrmetszést csal valami ablakon keresztül nézheti.
2015. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. dec. 15. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A gyöngyösi kórházról fogalmam sincs, de az apás szülés nem fogadott orvos függő. Tehát attól, hogy nincs fogadott orvos, még bent lehet az apuka.

A császár már más kérdés, ugyanis, hivatalosan, nem lehet bent az apa a műtőben, mert nincs rá jogosultsága, viszont van olyan hely ahova beengedik, idióta hisztis anyukákra általában jó hatással szokott lenni.

2015. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Idióta, hisztis anyukákra????...... Köszi, ha rám céloztál! Bár nem is tudom mit vártam..... Szerintem egy tök normális kérdést írtam ki, és még erre is érkezik bunkó válasz.... Köszi!
2015. dec. 17. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az apás szülés biztonsági érzetet ad szüléskor én is apás szülést tervezek, de a párom még óckodik a dologtól. Az apákat nem attól függően engedik be, hogy mennyire nyávogunk, ez orvos függő..
2015. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Idióta, hisztis anyukákra????...... Köszi, ha rám céloztál!"


Nem rád céloztam, de látom a hiszti azért így is sikerült. És igen az, hogy bemehet-e valaki a műtőbe, az helyi szokás függő. Hivatalosan NEM mehet be.

2015. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 18. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!