Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fajdalmatlan kemenyedesekbol...

Fajdalmatlan kemenyedesekbol lehet hamarosan szules?

Figyelt kérdés
41 hetes vagyok es sokszor kemenyedik a hasam nap kozben, de nem faj. Lehet hamarosan szulni fogok? Szombaton inditjak, ha addig nem szuletne meg es felek tole.

2015. dec. 21. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne! :) Nekem eddig nem keményedett és jóslóm se volt. De este pontosan 10 percenként bekeményedett kb. fél percig tartott a feszülés. Ez volt 1 órán keresztül, majd semmi. Pedig már reménykedtem, hogy valami történik végre! :)

40 hkm

2015. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek a leghosszabb idok mar mikor varjuk, hogy induljon el az egesz. Mikorra vagy kiirva pontosan kedves valaszolo?
2015. dec. 21. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kemenyedessel indult :) mar a korhazban voltunk,amikor mar elkezdtem picit gorcsolni. De kb 4-5 oran keresztul csak a kemenyedesek jottek,azok viszont pontos idokben! Szerintem hamarabb fog erkezni,mint ahogy inditananak :)
2015. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NikiDávid ***** válasza:

Sziasztok csajok, en a 39 hetben vagyok!

3 hete kezdödtek a joslo fàjasok napi 1 görcs, izomgörcs is, magamtol jarok wcre is azota ( tudnikell h szekrekedeses voltam ) a keresztcsontom is beàlt volt "farkas fájasom is" mostanra minden nap kemeny pocak 3-4 napja mensi szerü görcsök növekednek napi 3x 4x kábe 30 mp azt el is mulik! Én mindn joslot szülès elötti dolgot tapasztalok magamon ès mèg is semi mèg mindig! Ez vàltozo.... Szoval nem tudom jobb helyzetben vagytok h varjatok h meginduljon, vagy mint èn na ez már igazi lesz vagy megint elmulik! 😢😢😢 en is varom nagyon! Sok sikert nektek

2015. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Szentestén kellene érkeznie - szóval igazából 39+5 vagyok, de az már majdnem 40 :)

Sajnos nekem jóslóim nem igazán voltak kb. 3 héttel ezelőtt volt hajnal 2-4 között mensi szerű görcs, de nem rendszeres, hanem állandó görcsölés volt. Most volt legelőször hogy valami rendszer szerű dolgot éreztem, és csak gondolom, hogy ez lehetett a keményedés, mert még eddig a hasam sem keményedett soha. Már nagyon várom, hogy kibújjon a bébi! 2 hete úgy fekszem, hogy lehet ez lesz az a nap! :) Olyan lassan telik az idő! :) A baba meg csak jól elvan a pocakban. :)

Kitartást nektek is lányok! :)

2015. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mar mintha ereznem hogy fajdogal a hasam, de mar nem merek semmit mondani, mert mar mondtam sokszor ezt es semmi. Hozza meg el is kezdtem szedulni egy kicsit. Na majd kiderul.

Karacsonyi baba? szep ajandekotok lesz, a legszebb az eletben. :) Konnyu szulest jo babazast.

2015. dec. 21. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én egy éve ilyentájt szültem, és igen, indulhat így a szülés, ugyanakkor akár napokig is eltarthat ez a keményedés-fájdogálás.

Kérdezőnek: ne félj az indítástól, csak próbáld meg kialkudni, hogy ne oxival kezdjék, hanem mondjuk burokrepesztéssel.

Nekem reggel elkezdett szivárogni a magzatvizem, de délután egyig még mérhető tágulás sem történt. Én megkértem a dokit, ha lehet, ne adjon oxit, pedig ekkorra már a protokoll előírta volna, de jó fej volt, és azt mondta, akkor megpróbáljuk, hogy a burokrepesztés hoz-e eredményt. Nekem olyan szépen beindult tőle a szülésem, mint a parancsolat, fél hatkor már anyuka voltam.

Drukkolok nektek, mindnyájatoknak könnyű szülést!

2015. dec. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!