Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szüléshez milyen hálóing...

A szüléshez milyen hálóing jobb? Az elől gombos vagy a felül, vállrészen vombos?

Figyelt kérdés
szülés
2015. dec. 28. 19:58
 1/7 A kérdező kommentje:
*gombos (bocs, elírtam)
2015. dec. 28. 19:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket könnyebben kigombolod, amikor a megszületése után mellre teszik. Egyébként nálunk adják a kórházit, ami tökéletes a vajúdás és szülés alatt.
2015. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amitől könnyebb megszabadulni.

Én háromszor szültem, az elsőnél pucér voltam egy idő után, mert a magzatvíz eláztatta, leszedték rólam, majd vajúdtam kádban, ott amúgy sem kell, aztán amikor kiszálltam, egy lepedőt tettek rám.

A másodiknál már olyan erős fájásokkal mentünk be, hogy a nyári ruhában maradtam, kánikula volt amúgy is, csak a bugyi ment le. Ott is burokrepesztés volt, utána szerintem pucér voltam, de nem emlékszem egyáltalán. :)

A harmadiknál pedig nem kellett levenni a hálóinget, ott elfolyt a kórházban a magzatvizem, és még tusoltam egyet mielőtt jöttek az erős fájások, és így maradt is végig a hálóing, kitolás után rám tették a babát, így véres lett a hálóing, szóval aztán ahogy elvitték fürödni a babát, engem is "tisztába tettek".

2015. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk kórházi hálóing van a szülésnél. Ha rendbe tettek utána lehet átvenni a sajátot.
2015. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt nem ad a kórhàz, nekem kell vinnem. Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 28. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szüléshez 2 hálóinggel készülj, nekem legalábbis ezt tanácsolta a szülésznő - amennyiben császárra lesz szükség. Azt sem árt, ha olyan a hálóing, amit nem sajnálsz szülés után kidobni.

Nekem 5 perces műtéttel szedték ki a méhlepényt, mert nagyon ragaszkodott, egyadta vér lett a hálóingem. Kuka.

2015. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kitolásnál szinte nyakig felhúzzák majd, úgyhogy tök mindegy :)

de tényleg, akkor amikor a mellkasodra teszik, nem fognak várni, hogy kigombolgasd, meg nem is arra fogsz figyelni.

10 cm-re feljebb húzod és kész...

3x szültem, hidd el, tényleg mindegy.

Majd az osztályon praktikusabb a gombos a szoptatás miatt, de pl. én ott is sima pólóban voltam....

2016. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!