Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a véleményeitek, és...

Mik a véleményeitek, és tapasztalataitok a Győri, és a Veszprémi kórházakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A győri szülészet - nőgyógyászati osztály "vendége" voltam 1 éve mióma műtét miatt. A zárójelentés átvételekor mondtam a nővéreknek hogy én még maradtam volna. Írok privit.
2016. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
győri kórházról csak rosszat tudok mondani
2016. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak jót. Az orvosokról, a szülésznőkről, mindenről. A wc-mosdó felújított, az ellátással sem volt semmi bajom.
2016. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A veszprémi is szépen fel van újítva, ahhoz képest, amilyen 5 éve volt, akkor még nem volt a szobákban mosdó, zuhanyzó és jó, hogy 2 ágyasak a szobák, 4-6 kismama egy szobában már sok szerintem, meg van VIP szoba is, ahol csak te vagy és a férjed a babával. Kedvesek az ott dolgozók is, csecsemősök, nővérek is, nekem minden oké volt, abban a 3 és fél napban, amíg ott voltam. Láttam a feszültséget, a fáradtságot a dolgozókon, de akkor sem volt egy rossz szavuk sem, annyira türelmesek voltak, pedig nekem aztán sok problémám volt.. :-)
2016. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van tanfolyam is kismamáknak, 5 részes és ott mindent elmondanak a kórházzal és az ott szüléssel kapcsolatban is veszprémben.
2016. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Győrben nem tudok segíteni. Veszprémben sok barátnőm szült, ők meg voltak vele elégedve a körülményekkel. Végül én az orvosom miatt Székesfehérváron szültem :)
2016. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!