Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mit javasol? Vegyek hálóinget?

Ki mit javasol? Vegyek hálóinget?

Figyelt kérdés
Kórházi csomagba általában fel van tüntetve a listán, még védőnéniként is szoktam mondani az anyukáknak, de őszitén szólva én pl sose szerettem, nem is hordtam. Most a vizitek, és szoptatás miatt gondolom praktikus lehet de pl ezt se tudom hogyha vennék egy olcsó kínait, mekkora méretet vegyek (a pocak szülés után 5 hónapos terhesség méretűre megy össze és szép lassan naponta csökken dehát hogy ez most mit jelent méretben: s, m, l, xL..) Grrr, volt már aki csak pizsit vitt be a kórházba?
2016. jan. 4. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan bonyolult. Megveszed a nagyobb meretet, amibe terhesen bele férsz aztán hordod amíg haza nem engednek a kórházból. De nálunk pl mimdenki korhazi haloingben volt
2016. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én olyat vittem, amibe terhesen belefértem, azóta is használom, egy hálóing azért nem az a passzentos viselet, de a pizsama is jó, ha abban érzed jól magad.
2016. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én inkább javaslom a hálóinget (nem írtad mikorra vagy kiírva, én 34 fokban szültem, már csak azért is jó volt..)

a viziteknél is egyszerűbb ráadásul ha valami miatt császárra kerül sor, sokkal jobb lesz mint egy gumis nadrág...én vittem nadrágot is, császárosként, 3. nap éreztem magamban annyi erőt hogy egyáltalán megpróbáljam felhúzni de rám szólt a nővérke hogy ne butáskodjak...igaza is volt..még ha a heget nem is bántotta volna, hajolni nem tudsz, a bugyit alig bírod felvenni, pláne a zuhanyzóban csatak vizesen, artista módjára egyensúlyozod bele magad, nem hogy még nadrággal is sz..kodj. szóval szerintem hálóing. amúgy én is utálom.

2016. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a hálóinget, így nem is vettem. A vajúdás és szülés idejére a kórházit kell nálunk felvenni, utána pedig nem szólnak bele. Végül császároztak, így az első felkelés és fürdés után már halásznadrágba és pántos, patentos felsőbe bújtam (nyár volt), éjszaka pedig pizsigatyát és ugyancsak patentos/gombos felsőt viseltem. Vizit idején nem kellett vetkőzni, de engem egyébként sem zavart a nadrág semmilyen szempontból.
2016. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pizsit vittem sosem szerettem a hálóinget, a vajúdás és szülés alatt kórházi hálóinget kellett felvenni,miután felkelhettem,azt vettem fel amit akartam, semmiben nem akadályozott a pizsi, felül gombosat választottam a szomtatás miatt.
2016. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ó nagyon köszi a sok és hasznos választ! Febr 2-re vagyok kiírva.
2016. jan. 4. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak pizsit vittem pántos felsővel, hálóingben csak a vajúdás-szülés idejére voltam. Sürgősségi császár lett a végén de a heget nem zavarta a nadrág. Engem egyetlen egyszer néztek meg szülés után, akkor is csak a hegemet ellenőrizték a 2. napon, csak letoltam kicsit a pizsit és a bugyit és kész is volt.
2016. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem a kínaiban hálóinget, ott megengedték, hogy felpróbáljam. Nem rajongok a hálóingért, de a szülés idejére kibírom (nálunk nem ad a kórház hálóinget), utána pedig pizsamában leszek.
2016. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
no egyébként énis ezt tettem. Kínaiba vettem egyet, azt beviszem magammal a kórházba és kipróbálom mennyire lesz praktikus az első időszakban :) Köszi nektek a véleményeket!
2016. jan. 7. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!