Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik azok a dolgok, amik...

Mik azok a dolgok, amik feltétlenül szükségesek a szülőszobás csomagba?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg kérdés van ezzel kapcsolatban, viszont én tényleg csak a fontos dolgokat szeretném magammal vinni. Ebben kérném a segítségeteket! Előre is köszi!
2016. jan. 12. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiskönyv, személyes iratok, gumipapucs. Ez az ami mindenhol kell.

Minden más a kórháztól függ. Van ahol adnak hálóinget, van ahol magadnak kell vinni, van ahol csak a kórháziban lehetsz. Van ahol engedik, hogy egyél-igyál vajúdás közben, van ahol csak vizet, szőlőcukrot szabad.

2016. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kórházat, ahol szülni fogsz, hogy ott mit adnak, és mit kell vinni. Én vittem magammal a kiskönyvemet és a leleteimet, egy hálóinget a vajúdáshoz/szüléshez, meg olyan ruházatot amibe szülés után átöltözhettem, papucsot, tusfürdőt és törölközőt (szülés után elküldtek zuhanyozni), betétet, 2 másfél literes vizet (el is fogyott a vajúdás alatt), szőlőcukrot nem vittem de lehet hogy jó lett volna.
2016. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iratok ,tusfürdö ,törölközö ,víz ,papucs ,hálóinget mindig kaptunk tisztát ,hálós eldobható bugyi és betét.
2016. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltan NST-n, szülésznőm SOTE1-re ezeket mondta (ott adnak szülésre hálóinget)

iratok, leletek, kiskönyv

papucs

törölköző

papír wc ülőke

intim lemosó

széns mentes ásványvíz

szőlőcukor

2016. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma voltam szülésfelkészítőn. A szülésznő ennyit mondott:

-papucs

-iratok

-köntös

-wc papír

-2 l mentes víz

-ennivaló

2016. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!