Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki, ha a kórházi csomagba...

Ciki, ha a kórházi csomagba nem a legszebb törölközőket viszem?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert nem vagyok igényes, csak inkább olyanokat vinnék, amit nem sajnálok ha a kukában végzi.
2016. jan. 15. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Ha a legszebbeket akarnéd vinni, megpróbálnálak lebeszélni róla ;) Gondolom, nem felmosórongy állapotú törölközők (az azért kicsit ciki lenne szerintem), de tökéletesen megfelel az ócskább is.
2016. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem felmosórongy àllapotú, csak látszik rajta, hogy nem mai darab. :) A színe fakóbb.
2016. jan. 15. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Senki nem fogja nézegetni. Mondjuk tökéletesen kivédhető, hogy ne legyen véres, emiatt nem kell a legócskábbat vinned. Papírtörlő a megoldás alulra, higiénikusabb is.
2016. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem ciki, legalább nem a legdrágább törölköződ lopják el.
2016. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy ciki! Senki nem nézi amúgy, hogy milyen állapotú.

Szerintem nem védhető ki tökéletesen, hogy véres legyen!

Én is papírtörlővel töröltem meg alul zuhanyzás után, aztán a lábamat törölközővel, de véres lett, mert nem vettem észre, hogy közben a vér végigfolyt hátul a lábamon.

2016. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem se ciki, én is a sötét színű nem legújabbakból vittem, nem látszott rajta, ha összevéreztem és nem is sajnáltam. Amúgy az ég világon senki nem nézi :-)
2016. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Elárulja valaki, hogy miért jó az, ha te se látod, hogy hol vérezted össze a törölközőt?

Attól még véres, koszos, fertőző.

Na-karbonáttal simán kijött a színes törölközőből is a folt, pedig rendesen bele is száradt mire ki tudtam mosni.

2016. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Én vettem az Ikeában 5 db 1000 ft-os törölközőt és a végén egy zacskóban ott hagytam a kórházban a kuka mellett. Nekem itthon fürdőlepedőim vannak, azoknak 10.000 ft körül van darabja, nem akartam, h bajuk legyen.
2016. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Most olvastam végig a hsz-eket, 4-el egyetértek, egyszer voltam kórházban a fiammal még a kicsi születése előtt, még a cumisüvegét is ellopták.
2016. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!