Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programcsászár időpontjának...

Programcsászár időpontjának kiválasztásánál szerintetek gáz kérni, hogy ne március 15-re essen a műtét vagy a hazajövetelünk?

Figyelt kérdés

Olyan helyen lakunk, ahol nemzeti ünnepeken nem szabad parkolni a környező utcákban (be sem lehet hajtani). Taxiznánk a kórházból (férjem is benn lesz velünk a kórházban), kb. 10 perc, de egy olyan hídon át, ami szintén le van zárva ilyenkor.:/


Nem beszélve arról, hogy ha tüntetés van, gyalogosok elől is lezárhatják az utcánkat (járdákat is). Meg, nem is szeretnék sétálgatni 15 percet egy újszülöttel (amennyiben a kocsikat nem engedik be a környékre) és egy császáros sebbel.


A dokim azt mondta, hogy közösen választunk programcsászár időpontot. De szerintem nem ilyen prózai okokra célzott...


Ez az indok túl gáz szerintetek, ha jelezzük neki? Elbizonytalanodtam.



2016. jan. 17. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Csak munkanapra tesznem programot, ügyeleti időre nem. Hazajöveteli napot nem tudsz előre meghatározni, mert nem tudod (az orvosod sem tudja), hogy 3napot lesztek bent vagy 2 hetet.
2016. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell félned. Egy átlag hétköznap délelőttre fogja tenni a műtétet. Nem fog szabadnapra szervezni magának semmit sem, elhiheted.
2016. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz, ha valami nagy gond lesz, akkor maradunk még, de nem igy kalkulalunk elore. Gondolom, hetkoznapra teszi majd, de mondta, hogy gondolkodjunk az idoponton (ne essen esetleg febr 29-re stb.)
2016. jan. 17. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém megkérdezte,hogy a csütörtök kivételével (ügyelet után van), mikor szeretném. A szerdát választottam, többek között azért is, mert a férjem apukájának halálának az évfordulója keddre esett volna, így az kiesett, plusz így szombaton engedtek haza, a férjem meg legalább péntek este tudott egyet koccintani a barátokkal. Én ezeket elmondtam a dokimnak, csak mosolygott és mondta,hogy jó.
2016. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!