Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A menzesz hossza befolyásolja...

A menzesz hossza befolyásolja a terhesség hosszát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akinek átlag 30-31 napos ciklusa van, annak a kiírt dátumhoz képest mikor indult be a szülése? Az utolsó menzeszhez képest ma vagyok 40+5 napos terhes, a doki február 9-re írt ki! köszi a válaszokat!
2016. febr. 11. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy érted, hogy a ciklus hossza, nem a menzesz hossza, nem?
2016. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj igen persze tiszta dilis vagyok, már fogalmazni sem tudok... szóval igen a ciklus hossza természetesen!
2016. febr. 11. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
általában a kiírt időpontot ki szokták tolni vagy előbbre szokták hozni, ha a ciklus hossza több vagy kevesebb 28 napnál. de van olyan orvos, aki 1-2 nap eltéréssel nem foglalkozik
2016. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én anno február 11-re voltam kiírva. 9-én szültem:)


A ciklusaim 26-31 naposak voltak.

2016. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de a hivatalos dátumot az átlg alapján állapítják meg.


Ettöl függetlenül ugyanannál az egy nönél is eltérö lehet az egyes terhességek hossza, szóval ezért is célszerü a hivatalos számításra alapozni.

2016. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nemcsak az anyán, hanem a babán is múlik pl mekkora. Nekem is 30-31 napos a ciklusom. Soha nem kérdezte az orvos. Kiírt napoon szültem.
2016. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!