Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek szülés után megmaradt...

Akiknek szülés után megmaradt a terhes hasuk, mikorra és hogyan szabadultak meg tőle?

Figyelt kérdés

6 hete szültem és kb. 5-6 hónapos terhes hasam maradt. Van rajtam súlyfölösleg is, de a hasam tűnik a legreménytelenebbnek, lötyög és a bőr is megnyúlt. Valamennyire visszament szülés után, majd ez a folyamat teljesen leállt, gondolom magától nem fog visszahúzódni teljesen. A torna szóba sem jöhet, mert a tejért így is nagyon küzdeni kell.

Ti hogy voltatok ezzel ennyi idősen? Ment még vissza a rákövetkező hónapokban?


2016. febr. 23. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel a tejért én is folyamatosan küzdöttem, ha kicsit is kevesebbet ettem, vagy többet mozogtam, rögtön kevés volt, ezért még most, a kicsi 6 hónapos korában is megvan. Majd ezután...
2016. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Pedig sajnos csak tornával.
2016. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem még évekkel a szülés után is maradt hasam, pedig lefogytam, sportoltam, kimondottan hasizmoztam is, de a megnyúlt bőrrel nem lehet mit kezdeni. Most úton van a kistesó, és elkezdte szépen kitölteni a már meglévő pocit...
2016. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es: milyen tornát ajánlasz? Úgy tudom, hogy a hasprés nem feltétlenül vezet célra, ha szétvált a hasizom. Nálam kicsit szétvált. Mit tudsz ajánlani?
2016. febr. 23. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Sebeszt. Nekem is az segitett. Altalanos sebsz csinal ilyet.
2016. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Mi nem hasznos a válaszomban? Van, akinek visszamegy, kb. 10%, mások éveket szenvednek, hogy tornával leküzdjék, mint én, de ez genetika is. Császáros voltam, 60 kg voltam a 6.héten, 85-tel mentem szülni. Fél évvel a sgülés után kezdtem a talaj gyakorlatokat, hasprés, kitörés stb. És még van 2 kg felesleg de ez már nem látszik, csak engem zavar, és nem is fogom tudni leadni. Azóta heti 3x lejárok kondiba is, ha elaludt a lányom, itt 10 ig van nyitva a terem. Nekem az ilyen Réka tornák nem jöttek be, meg első körben én hasról akartam leadni, mert alma alakom lett, végtagok vékonyak lettek. :) én nem tartom jó dolognak, ha pl.valaki azt mondja, hogy ne egyél olyanokat, mint eddig, hagyj el dolgokat. A hangsúly a mennyiségen van. Az ördögnyelv meg a teák semmit nem érnek. Ha fogysz is, mert az lehet, attól a bőr még megereszkedett marad. Nekem fontos volt, hogy minél hamarabb leadjam és a régi formában legyek, mert akkor érzem jól magam. A futást nem szorgalmazom. Kitartás, és ne add fel :)
2016. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A lepontozáson ne húzd fel magad, már megszokhattuk, hogy nem "hasznosság", hanem szimpátia és meggyőződések alapján pontoznak az emberek. Számtalanszor jártam így. Mindenesetre én mindenkinek zöldet adtam.
2016. febr. 23. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Lesz olyan, hogy tornázol, de megrekedsz, na akkor nem szabad feladni! :) /2/
2016. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5 hónapja szültem, sose volt óriási hasam, 7 kilót híztam terhesen és még mindig szűk a terhesség előtti farmer! Bár nagyon sokat javult a helyzet.. 6 héttel szülés után még nagy hasam volt, mértem is, mint 28 hetesen kb.
2016. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert az első után 6-7 hónap körül magától visszaalakultam és a hasam is ezzel együtt. Nem csináltam semmit, elkezdett mindent visszarendezni a szervezetem magától.

A második után most járok 6 hónappal és a napokban egy néni átadta a helyét a buszon! :(

2016. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!