Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti honnan tudtátok, hogy az...

Ti honnan tudtátok, hogy az az a fájás, mikor jön a baba?

Figyelt kérdés

40+1 hetes vagyok. Eddig nem igen voltak jóslóim, csak néha egy egy görcsölés, és hiába vártam a kövit, semmi. Ma délelőtt volt egy erősebb görcsölés. Utána kisebbek. Most megint egy erősebb. A derekam is szurkálódik, görcsöl.

De van, hogy a baba ott nagyon lent a hasamban nyom valamit és az is szörnyen fáj. De az inkább mikor el kezd mocorogni. De most a görcsök mellett nem nagyon mozdult meg. Először milyen időközönként jönnek a fájások? Azért figyelem az órát, de kicsit pánikolok azért, hogy most menjünk, ne menjünk a kórházba..



2016. febr. 26. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhesen én bemennék, hiszen nagy az esély rá. Maximum vizsgálat után hazaküldenek.
2016. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok jóslóm volt már nem is foglalkoztam velük. Elmentem zuhanyozni és tényként kezeltem, hogy ezután nincs semmi egy ideig. Aznap amikor szültem is így mentem zuhanyozni majd pár perccel később arra lettem figyelmes, hogy kétszerannyira érzem. Órákig volt még lassan történtek az események délután zavart a bizonytalanság elmentem a boltba de útközben már 5-7 perces fájásaim voltak és azokat már rendesen éreztem kellemetlenek voltak. Ez volt 6-7 körül. Majd este 10-kor már fájt de még mindig rendszertelen volt hajnal 3-ra már 3-5 perces szóval elindultunk, 3 centire voltam kinyílva. (És amúgy 9.50-re lett baba szóval sokáig tartott.)

Úgyhogy nem lehet eltéveszteni szerintem. Zuhany vagy mozgás és kiderül előbb utóbb.


Rendszeres 5 perceseknél hamarabb menni nincs értelme kivéve ha messze van a kórház.

Van akinek rögtön 5 percesekkel indul a szülés.

2016. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kadarka88 válasza:
Míg nincs rendszeres fájás valamilyen időközönként addig még nem kell menni.Erősödő fájdalmaid vannak?Meg valami rendszeresség van a két fájás között?
2016. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj! 😊 Valószínűleg lassan kibújik,ma/holnap.A kórházba elég 5perces fájásoknál indulni (ha egy órája 5percenként jönnek) Ha nem vagy biztos hogy ezek olyan fájások e vegyél meleg vizes fürdőt,azok a fájások nem múlnak el a fürdő hatására. Könnyű szülést kívánok
2016. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett tudnom, mert fájás nélkül kiömlött a magzatvíz, így egyértelmű volt, hogy be kell menni.

Utána még 2-3 órán keresztül nem volt fájás. Viszont utána gyorsan rendeződtek és a fájások megindulása után 5 órával meg is született.

2016. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40. hét +1 napso vagy az még nem túlhordás,csak terminus túl lépés. ma vagy holnap szülsz.
2016. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező hogy vagy?Mi újság?

4es

2016. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!