Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen most a Sote1 (Baross...

Milyen most a Sote1 (Baross utca) gyermekágyas osztálya? Még mindig nyomorgás van a kórtermekben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? 4 ágyas és 2 és 1 ágyas szobák vannak. Van, hogy tele van, de olyat is láttam már hogy a 4 ágyasban 1 ember volt csak, mert a többieket pont hazaküldték, új meg nem jött. Persze ez ritka, de folyton változik a helyzet.
2016. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Négy évvel ezelőtt négy ágyasban feküdtem, ami annyira túlzsúfolt volt, hogy az ágyak között alig lehetett eljárni. A vécébe is csak nehezen lehetett bejutni, az pedig közös volt a másik szobával. Így értettem. De akkor semmit sem változott gondolom. Hogy lehet kétágyas szobába jutni?
2016. márc. 2. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen ez nem változott, még mindig zsúfolt.

Amikor szülsz szólsz hogy szeretnél 2 ágyas szobába kerülni és ha van hely akkor oda tesznek, de az fizetős. Ha akkor nincs hely akkor másnap is megpróbálhatod, ha másnap van hely akkor átmehetsz két ágyasba a négy ágyasból.

2016. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Gondolom megkérik az árát a kétágyasnak is, az egyágyasba gondolkodni sem merek, pedig szükség lenne rá a kisfiam miatt. :(
2016. márc. 2. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
POntosan nem emlékszem az árára, de kb 10 ezer/éj
2016. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kicsit több, mint egy éve szültem ott, nem emlékszem a pontos árakra, de nincs nagy differencia az egy- meg a kétágyas között, úgy értem nem duplája, nekem ilyen 9 és 12ezer rémlik. Azért csak rémlik, mert nekem nem jutott, hiába szerettem volna, olyan tumultusban szültem (nagyon durva melegfront volt, tél közepén közel 20 fok), hogy még az osztályra sem jutottam be az első éjjel, a szülőszobán kellett maradnom. Én nagyon utáltam azt a három napot, rémálomként emlékszem rá vissza, miközben a szülésem meg igazán felemelő élmény volt. De biztos minden más lett volna, ha nem ilyen zsúfolt időszakban szülök.
2016. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!