Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami szabály ha első...

Van valami szabály ha első császár volt és a második sima szülés lenne?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy lehet jobban fáj majd lehet nehezebb tàgulàs vagy a hasi varratokkal lehet baj?

Vagy a hegek a méhemen is rendben vannak?

Több év telt el de nem tudom mire szàmìtsak mert kicsit félek a szüléstől hogy lesz valami.


2016. márc. 7. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a legtöbb esetben ha az első császár a többi szülés is,de lehet ez már elavult infó 😊 Biztos nézni fogják a sebedet meg mindent hogy kibirná e a hüvelyi szülést,a nyomást meg a többit. A sogórnőmnek az első gyereke sürgősségi császár volt utána a többi is automatikusan,pedig a másik kettőnél beindult magától.
2016. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orvos és kórház függő.

Nekem sikerült császár után 3év 3hónappal szülni :) Csodálatos élmény volt.Ha gondolod Írj privit!

2016. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem adnak oxytocint és kötelező a szülés után a méhűri betapintás.
2016. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elso csaszar volt.ra 2evere a masodikat nagyin akartam huvelyi uton,az orvosom partner volt.8 napot tulhordtam,2 ujnyira nyitva voltma akkor nar egy ideje,napi joslokkal.vegul oxival,es burokrepesztessel inditottuk de kisfiam nagyon makacs volt mar akkor is igy 6 ora utan csaszar lett.tobbet nem engedett varni az orvos.es nem is volt ram hatassal az oxi sem,alig voltak fajasaim es nem is tagultam.

Most 7 evvel kesobb igy 36 hetesen epp tegnap vokt egy olyan napom,hogy huuu menni kell...vagy megsem.vegig fajtam a napot.3 szor ultem meleg vizbe de midig visszatertek a fajasok nem sokkal utana.ha most magatol indulna,es nem lenne akkora a baba,plusz jol tagulnek,jo fajasokkal is kapnek 2 orat a huvelyi szulesre.

Ezt ugy ertsetek,hogy bemegyek mar 2-3 ujnyira tagultan,es ha a 2 oran belul elerem a kitolast,vagy majdnem de latszik,hogy szepen haladok akkor szulhetek.

De amugy holnap nst utan lefixaljuk a program csaszar napjat is.de meg igy is ott a remeny :)

Es vegul akarhogx is lesz,a vegeredmeny szamit.

2016. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2016. márc. 8. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!