Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől függhet, hogy ennyire...

Mitől függhet, hogy ennyire különbözően reagálnak a férfiak a szülés közbeni látványra?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már olyan sztorit, hogy a szülés után a férfi elvesztette a szexuális érdeklődését, mert látta kibújni a gyereket, meg mellette mindenféle testnedveket.


A saját szülésem évekkel ezelőtt volt, a férjemet "félrelökték" egy kisszékre, a térdem magasságában, így premier plánban nézett végig mindent. Komplikált szülés volt, még azt is végignézte, ahogy az orvos a méhlepény darabkáiért nyúlkál fel és tépi ki szülés után.


A minap rákérdeztem, hogy benne hogy maradt meg ez a kép, amit az alvázamról látott. Ő azt mondta, hogy akkor nem szexuális szemszögből nézte. Izgatott volt, sajnált, drukkolt és inkább orvosi szemszögből szemlélte a dolgot. Meg feszengett, mert tevőlegesen nem tudott semmiben részt venni, hiszen nem orvos.

A következő 6 hétben a libidója lekapcsolt, mert tudta, hogy kockázatos lenne. De amint a kontrollon mindent rendben talált az orvos, azonnal visszakapcsolt - ezt én is így tapasztaltam.

Más helyzetben féltékeny lett volna, hogy egy másik férfi felnyúl, de amikor azt nézte, hogy az orvos szó szerint könyékig bennem van, akkor a sajnálaton kívül semmilyen más érzelem nem volt benne. (Jó, az orvos se nyögött kéjesen, hogy de jó neki.)


Min múlhat, hogy ki hogyan reagál a látványra?


2016. márc. 7. 08:57
 1/4 curáku ***** válasza:
78%

Az adott emberen.. Minthogy valaki nem akar természetes úton szülni, valaki ostorozza magát a császár miatt, valaki "gusztustalannak" tartja a szoptatást, valaki képes 5 évig szoptatni a gyerekét, valaki.. valaki.. valaki..


Nincs magyarázat, csak annyi, hogy mások vagyunk.

2016. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Mások vagyunk, máshogy viszonyulunk dolgokhoz. Ilyenkor csak az a baj, hogy a férfi nincs tisztában saját magával. A férjem nem túl nyitott az ilyen dolgokhoz, de tudja magáról. Benn volt a vajúdás alatt, a szülésnél is bennmaradt, de ismeri magát, így amikor élesben mentek a dolgok, akkor egyszerűen nem nézett oda, csak a cipője orrát figyelte. :) Így szerencsére nem látott olyat, amit nem szeretett volna. Valamint talán intelligencia kérdése is, hogy milyen módon tudja kezelni, magában lerendezni az ilyen szitukat.
2016. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én párom mindenáron bent akar lenni, így mondtam, akkor ultrahangra is kísérjen be, nézze végig ahogy megvizsgálja a méhnyakam kézzel az orvos, szokja a látványt hogy bennem turkálnak. Nyilván a szülés durvább lesz, kérdeztem is tőle többször is, hogy biztos bent akar e lenni és fog e majd utána is kívánni. Azt mondta ugyanúgy fog kívánni mint előtte, semmi pénzért nem hagyná ki hogy lássa kibújni a pincúrunkat és ő nem csak a fejemnél akar állni. Hát jó, nemsokára kiderülnek a dolgok, március 20-ra vagyok kiírva, akármikor szülhetek.
2016. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden ember más, máshogyan reagál. Erre nincs magyarázat. Ahogy valaki a szexet csak.sötétben, paplan alatt tudja elképzelni, mert más módot mocskosnak tart, úgy valakinek belefér az anális, a szado-mazo és így tovább. Örülj, hogy a férjed ilyen, az enyém is ilyen, sőt ő maga ment oda a lábam közé, annyira kíváncsi volt, ha tehette volna, szerintem ő masszírozta volna a gátam. Ő ilyen típusú ember, kíváncsi, és nem zavarják a véres dolgok.
2016. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!