Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A vajúdás olyan érzés, mint a...

A vajúdás olyan érzés, mint a legfájdalmasabb menstruációs görcs?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 06:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Az elején...utána a mensis görcs csak szúnyogcsípés...
2016. márc. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan görcseim voltak régen, hogy min. 1 napig gyógyszert szedtem rá, a vajúdás pedig kb. 100x annyira fájt. Van, akinek viszont nem ilyen borzalmas.
2016. márc. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt rosszabb. Lényeges, hogy felkelhetsz, mozoghatsz-e közben, vagy feküdnöd kell, utóbbi esetben sokkal rosszabb.

A legvégén a tolófájások tűnnek kibírhatatlannak, de az meg nem sokáig tart.

2016. márc. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Az első egy-két összehúzódás igen.

Aztán fokozódik, az ereje és a hossza is. Ez egyénenként és szülésenként változik, hogy ki mennyire érzi fájdalmasnak.

Vigasztaljon, hogy minél erősebb, annál hamarabb meglesz a baba. :)

2016. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

4. Vagyok.

Nekem a vajúdás volt nagyon fájdalmas, de átlagnál rövidebb. Viszont a tolófájásokból szinte semmit se éreztem, mikor végre lehetett nyomni, úgy megkönnyebbültem, hogy nem fájt.


Nincs két egyforma szülés.

2016. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Inkább a veseköves görcshöz szokták hasonlítani.
2016. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem olyan :D. Illetve ahogy a többiek is leírták, az eleje olyan. Aztán amikor már ott vonaglasz a legerősebb fájásokkor, nem valószínű, hogy az fog eszedbe jutni hogy jé ez olyan mint a menstruációs görcs. Nekem is a tolófájások voltak a kevésbé rosszak, azt én nem éreztem vészesnek. Tényleg mindenki és minden szülés más.
2016. márc. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak h valami biztatot mondjak

Nekem rovid es gyenge a mensim :-)

A vajudas ellenben magyon lassu es nem igazan fajdalmas volt

Vagyis amolyan kellemetlen gorcs de nem mondanam h fajt nagyon

A legvegen az utolso 10-20-30 perc volt rosszabb de az is elviselheto volt

A kitolas meg mar majdnem nyaralas szamba ment :-)

2016. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem olyan...ez olyan fájdalom amit nem lehet máshoz hasonlítani,ne is próbáld.Majd megtudod :)
2016. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%

Kinek milyen a menstruációs fájdalma... Egy délelőttön át ahhoz tudtam volna hasonlítani (pedig az sem gyenge nekem), majd az utolsó 3-4 órában szinte csak fetrengtem a fájdalomtól és kb. a világomat nem tudtam. Akkor már átmászni is alig bírtam a labdára, nemhogy megmaradni rajta vagy sétálgatni.

Van, aki megússza egy nehezebb fél órával, a többi pedig csak kellemetlen neki. Nem vagyunk egyformák.

2016. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!