Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általában 30 naposak a ciklusa...

Általában 30 naposak a ciklusaim. Ilyen esetben korrigálja az orvos a szülés várható időpontját?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Az az egy nap +- nem oszt,nem szoroz.
2016. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az enyem is. Nalunk nem korrigált, viszont biztos számított, mert kiirashoz kepest 1 héttel tulhordtam a babát.
2016. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2 nap elteresert felesleges. De ha zavar, mondd hogy 2 nappal kesobb volt az utolso menstruaciod.


32 napos ciklussal 2 hettel korabban szultem a kiirtnal.

2016. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért korrigálnák? Nekem se korrigáltak semmit annak idején, pedig nekem meg 24 napos ciklusaim vannak.
2016. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mármint mihez képest korrigál? Az UH alapján viszonylag pontosan megmondja, hogy hány hetes vagy, mit kéne azon korrigálni? Na persze feltéve, hogy nem a 20. héten megy először orvoshoz az anyuka. ;)
2016. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nagy eltérés van uh és menses szerint számolt kor között,akkor 12 hetesen korrigálnak.(uh szerinti 12. héten)
2016. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! 38 napos ciklussal a dokim 10 nappal későbbre korrigálta a szülés dátumát. Genetikai uh ezt erősítette meg. 23 hetes vagyok. Eddig minden vizsgálaton "időben" voltam
2016. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 masni1 ***** válasza:
46%
Egy kisbaba 280 nap alatt "készül el" Nincs összefüggésben a menstruációddal.
2016. ápr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van akinek 12 hetesen újra tervezés van, de nálunk eleve UH alapján számoltuk mindig is. UH szerinti 6 hetesen állapította meg az élő terhességet, mert akkor dobogott a szive. Kb senkit sem érdekelt, hogy 9,5 hete volt utolso menstruáció.


Amúgy azért is fura, ha valakinek mensi alapján számolnak mert azt a doki nem is tudja mikor volt. De akkor hogyan? Bemondásra?

2016. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso,igen...a terhessegeket az utolso menses elso napjatol szamitjak,normal esetben,es igen,bemondasra,es ha szükséges korrigaljak..
2016. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!