Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülésnél elaltatnak...

Császáros szülésnél elaltatnak? Vagy csak érzésteleitöt kapok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Az esetek döntő többségében érzéstelenítés van.
2016. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak erzestelenitot, gerincbe. Vagyis derektol lefelé nem fogsz erezni semmit a mutet alatt, vegig fenn leszel.
2016. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Honnan vagytok ilyen biztosak benne?.Engem ugyanis altattak.Nem én döntöttem róla.

De talán legjobb lenne a kórházban érdeklődni.

2016. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs egyiknél sem ellenjavallat, akkor megkerdezik, de próbálnak rabeszeleni az érzéstelenítőre. Ha sürgősségi és nem ismert semmi előzmény, illetve rövid időn belül kell cselekedni, akkor altatás.
2016. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk elsősorban érzéstelenítővel dolgoznak, kérdésre lehet altatás (Maternity), én érzéstelenítést kértem. Ha nem hatott volna, akkor elaltatnak, de hatott.
2016. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak akkor merül fel az altatás, ha sürgősségi, ill. ha valami miatt nem lehet epi. De meg nem kérdeznek,hogy hogy szeretnéd. Kecskeméti kórház!
2016. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem indokolja semmi az altatást, akkor gerincbe történő érzéstelenítéssel csinálják.

Nálam nem volt lehetőség érzéstelenítésre, gyorsan be kellett avatkozni, így engem altattak.

2016. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam sürgősségi császár volt, de érzéstelenítővel. Nem kell tőle félned (bár én is féltem), a végén kapsz egy babát, és meg is mutatják. :)
2016. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne félj az érzéstelenítőtől. Csak az első érezhető, a többinél már hat amit beadnak. A terhesség alatt már párszor biztos szúrtak, az se fáj jobban. Nekem a szüléskor nem találtak vénát a kezembe, mindkét kezemet 6 helyen megszúrták, aztán a végén az altatóorvos talált normális vénát. Nah, azok jobban fájtak, mint amit a gerincbe adtak.
2016. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!