Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire van nyitva a méhszáj,...

Mennyire van nyitva a méhszáj, ha az orvos azt mondta az asszisztensnek, hogy méhszáj 2222?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor lesz ebből baba?

2016. ápr. 8. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2 centire a külső is és a belső is, meg is van rövidülve :) szerintem hamarosan babázol :)
2016. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy csütörtöki napon c2111 volt a méhszáj értékem. Aznap este 10kor elkezdödött:) péntek délután 2-re meglett a kislányom. Sztem is hamarosan babázol.:)
2016. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 ujjnyira van rövidülve a méhnyak és 2 ujjnyira végig nyitva vagy.

Nekem anno a kezdetektől fogva 2 ujjnyi volt a méhnyak, 36 hetesen volt 1222-es méhszájértékem, vagyis én is 2 ujjnyira voltam nyitva végig, de már 1 ujjnyira volt megrövidülve a méhnyak, ettől függetlenül másfél hét múlva szültem.:)

Szóval ez még magában az ég világon semmit nem jelent.:)

2016. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy érzem, hogy elindult valami. Remélem legkésőbb holnapra meglesz.
2016. ápr. 8. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Te voltal a 2222. paciense ;) akinek latta a mehszajat :) Viccet felreteve, megvan mar a baba???
2016. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!