Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj néha a medencecsont...

Nagyon fáj néha a medencecsontom, alig bírok mozdulni. Ez már a szülés jele, vagy mitől van?

Figyelt kérdés
38hetes kismama
2007. nov. 13. 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez attól van, hogy a medencét tágul mert felkészül a szülésre és már nehéz minden egyébként is. A szülés jele, ha pl. elmegy a magzatvíz, és az is, ha rendszeres időközönként fájásaid vannak.

Sok sikert!

2007. nov. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Lehet hogy már beilleszkedett a baba fejecskéje és tágít. Már biztos nincs sok idő a szülésig, de jó lenne ha kibírnátok a 40. hétig. Tudom, hogy nehéz ,mert ilyenkor már minden percben indulna az ember lánya, hogy mihamarabb a kezében tartsa a várva várt cseppséget, de jobb neki odabent hidd el (ameddig maradni akar), jó meleg van bent. :)) Pihengess sokat, de a napi sétát ne hagyd ki. Amikor mensis görcsöket érzel, keményedésekkel együtt, és az nyilall a lágyékodba, na akkor lehet indulni....persze csak, ha szabájos 5 percesekre csökken a sűrűségük és erősödik a fájdalom. Vagy egyértelmű jel, ha elfolyik a magzatvíz. Kitatrás, türelem. Könnyű szülést kívánok. Egy 12 hetes kicsilány anyukája.

2007. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez lehet a szülés elöjele....

nekem 37 héten,szülés elötti du-tol fájdogált a hasam és méhösszehuzodások voltak,reggel elfolyodt a magzatvizem estére meglett a kisfiam.És most 8hónapos....szoritok a szüléshez,garutálok,jó babázást

2007. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt a medencém a terhességem elején és a végén ismét. Én is alig tudtam mozdulni, de csak a 40.héten szültem meg, pedig már a 9. hónap elején éreztem én is ugyanezt. Akár lehet az előjele is, nem kizárt a dolog, de addig amíg nem folyik el a magzatvíz, vagy nincsenek fájásaid nem szülsz meg. Szorítok neked a szüléshez. Én ebben az időszakban már annyira izgultam. Sok sikert a babához és a szüléshez!
2007. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!