Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második gyermekemet várom,...

Második gyermekemet várom, akinél szültem már nem dolgozik Fehérváron. Megbízható szülészt és szülésznőt keresek. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Ki-kinél szült? Mennyire volt elégedett stb. (Székesfehérvári kórházban)

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Dr Szabó Esztert dícsérik most sokan, pályakezdő, de nagyon alapos. Én is elgondolkodtam rajt, nekem is orvost kell keresni várandósság miatt. A másik Dr Rubliczky Levente, akire gondoltam, őt is sokan szeretik. Szabó doktornőnek nincs magán rendelése, a kórházba kell bejelentkezni hozzá, Rubliczky doktorúrhoz tudok privátban számot küldeni.
2016. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Orosz doktor úr volt az orvosom. Nagyon elégedett voltam vele. Fiatal, rendkívül alapos, időt szán az emberre, elérhető. A szülésnél is figyelt rám.
2016. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Rubliczky doktorúron gondolkodom nagyon. Róla több jót hallottam. Neki nincs olyan szülésznő akivel együtt dolgozik? Összegben ő mit kér, már ha van fix. Az elérhetőségét megköszönöm. Lehet ő lesz a választott.
2016. ápr. 20. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Szabó Eszterhez járok én is,de tényleg csak dicsérni tudom. Alapos,megbízható, és ami számomra szintén pozitív az,hogy a sok páciense ellenére tudja kik a betegei. Ha telefonon hívom fel,akkor is tudja kiről van szó és emlékszik az utolsó vizsgálatra is.
2016. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dr Rubliczky már nem fogad új kismamákat sajnos.

Hallott Dr Imre Rubenről állitólag ő is nagyon jó.Csak elérhetőséget nem találok sehol. Valaki tudna küldeni privátba?

Dr Szabó Eszteré is jó ha megvan valakinek. Köszönöm

2016. ápr. 29. 09:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Hallottam akart lenni.
2016. ápr. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!