Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki keveset mozog...

Ha valaki keveset mozog terhesség alatt nehezebb lesz a szülése?

Figyelt kérdés
Magas rizikójú a terhességem valamikor többet megyek de van olyan nap amikor 10-20perc is sok a mozgásból!Ti mennyit mozogtatok ?
2016. ápr. 22. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy miért mozog keveset.

Barátnőm végigfeküdte a terhességet, mert nyílt a méhszája, értelem szerűen legyengült a végére, szabályosan kipottyant belőle a 38. héten a baba.

2016. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szempontból jobb fittnek lenni persze, mint tunyának, de olyan sok dologtól függ egy szülés lefolyása, hogy ilyet nem lehet kijelenteni, hogy a sok pihenés miatt nehezebb, vagy a jó kondi miatt könnyebb. nincs egyenes összefüggés, hiszen a szülésben az érdemi részt a méhizomzat végzi, azt nem lehet edzeni, kitolásnál meg fontosabb, hogy maradt-e az anyának energiája, mint hogy milyen kondiban van.
2016. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó 10 hetet fekve töltöttem, de gyors, könnyű szülésem volt.
2016. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg pörögtem terhesen végig. Azt mondják az átlagos vajúdási idő 8-12 óra első babámál, nálam pont 12 óra volt. Szóval könnyűnek éppen nem nevezném.
2016. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, inkább alkati kérdés meg persze még egy csomó más tényezőtől is függ.
2016. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végig kellett feküdnöm a terhességet.Mindig volt valami ami miatt feküdnöm kellett.A végére nagyon gyenge voltam,ennek ellenére könnyen szültdm
2016. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!