Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esetleg szült valaki a Sz....

Esetleg szült valaki a Sz. János kórházban, az elmúlt egy évben?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi,milyenek a nővérek,csecsemősök mennyire segítőkészek,milyen volt az ott töltött idő stb. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)

2016. ápr. 25. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott születtem és ott szültem :-) . Nagyon jó dokim és szülésznőm volt, nekik köszönhetően beavatkozás mentes, álomszülésem volt. VIP szobában voltam, ami szuper, mert együtt lehetett a kis család, volt bent fürdő, wc.

A szülőszoba nagyon jó hangulatú, otthonos, van kád, tv, zuhanyzó stb.

Kifejezetten nagyon meg voltam elégedve velük.

2016. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott szültem 2014-ben. Vegyes érzéseim vannak. A dokival nem jártam a legjobban, ami az emberi részét illeti... a szülésznőt hiába fogadtam fel, elhívták más esethez, amikor kellett volna... A császár után bevittek a gyermekágyas részlegre azonnal majd ott hagytak közel egy óráig nővérhívó gomb nélkül, felügyelet nélkül... bármi történhetett volna, ezért ezt nagyon nagy felelőtlenségnek érzem! Az egész gyermekágyra (kb 50 kismama) összesen 1 nővér jutott. Fájdalomcsillapítót a rokonoknak kellett kívülről behozni, mert nem találtunk órákig nővért... A vizitek a vicc kategóriával értek fel. Két mondat, ki hogy van, semmi kontroll. Ez megint addig működik, amíg nincsen komplikáció. A gyermekágyas szobába özönlöttek a látogatók, amíg a szobatárs a friss műtét után fekszik egy lepedővel letakarva, vagy éppen frissen szült és ki van merülve.

A szülőszobák valóban szépek, a szakszemélyzet kedves. A csecsemősök is normálisak voltak, ha segítséget kértem, jöttek.

2016. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a gyors választ!😊
2016. ápr. 27. 18:25
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es,szerintem is igencsak nagy felelőtlenség volt a részükről,hogy egyedül hagytak,arról nem is beszélve,hogy nővérhívó gomb nélkül...de szerencsére akkor semmi baj nem történt,ennek örülök😊 Az viszont kicsit lesokkolt,hogy a rokonaidnak kellett gyógyszerért ugràlniuk,mert a nővér sehol nem volt...
2016. ápr. 27. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2014 májusában szültem, nekem jó élmény volt. Szülésznőt fogadtam, az ügyeletes orvos is szuper volt. A szülőszobák szépek. A gyerekágyas rész már lepusztult, de nem érdekelt, mert akkor már csak a babával foglalkoztam, így nekem jó élmény maradt meg. Nekem nem volt gondom a nővérekkel, csecsemősökkel. A zuhanyzó állapota viszont katasztrófa, de napi 10 percet ki lehet bírni. Ha van épp szabad alapítványi szoba és kereted is rá, érdemes lefoglalni, van saját fürdője, wc-je, és más látogatók sem zavarnak. Én összességében meg voltam elégedve, szeptemberben szülöm ott a másodikat, szintén ugyanannál a szülésznőnél.

Amúgy a gyerek vele lehet egész nap, akár éjjel is, csak kétszer kell bevinni, reggel és este, vizitre, fürdetésre. Van cukros víz, de ha határozott vagy, és nem szeretnéd, akkor azt jelezned kell. Ha érdekel még valami, kérdezz bátran.

2016. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ördögh N. válasza:
100%
Szia!Decemberben szültem császárral ott volt fogadott dokim és szülésznőm is!a babamat elvittek a PIC-re ott a csecsemősők kedvesek voltak kiveve 1et!egyébként mindenki nagyon kedves rendes es segítőkész!a nagyobbik fiamat 2010ben az Üllői uton szültem ugyan igy fogadott dokival de ott kb majdnem elpatkoltam császár után!allergiás vagyok az oxytocinra es bedagadtam fulladtam stb. Az ügyeletes doki olyan gyógyszert adott amivel napokig nem szabad szoptatni csak én ezt nem tudtam amikor az orvosom megtudta örjöngött!a János korházrol csak pozitiv tapasztalataim vannak!
2016. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nagyon meg voltam elégedve (2016 decemberében szültem). Dr. Hazay Máté volt az orvosom, nagyon megnyugtató volt végig, amikor látta, hogy egy picit megijedtem elterelte a figyelmemet még viccelődtünk is, és ami nagyon jól esett, hogy a két ünnep között (dec.25. 26.)többször is bejött meglátogatni és babázott egy picit :) Brigi
2017. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!