Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig oké, ha faj szules utan?

Meddig oké, ha faj szules utan?

Figyelt kérdés

9 napja szültem gát védelemmel, de a huvelyben eret kellett varrni, kicsit több vert vesztettem, mint "kellett volna", de nem vészesen. Aranyér is kijött.

Szóval az altestem elegge faj, gyakorlatilag csak fekve viselhető. Ha állok, olyan, mintha le akarna szakadni a micsodam. Nektek meddig tartott a regeneralodas?


2016. máj. 4. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül 6 hét a 6hét

9 nap után ne várj csodát. Vissza kell mindennek húzódnia!

2016. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9 napja? :D 9 hónapja és még fáj.
2016. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy hosszú idő, míg minden helyreáll, de az, hogy állni es font lenni alig bírok?

Ha oké, az nekem jo hír, csak anyukám mondogatja, hog hívjam félni dokit.

Amúgy hosszú, keserves szules volt, a burokrepesztes utan 14 órával született a fiam, majdnem császár lett félúton.

2016. máj. 4. 18:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy hívjam fel
2016. máj. 4. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehéz szülés után (végigrepedt hüvelyfal, törött farokcsont, szőlőfürtnyi aranyér, kilazult rekeszizom) szűk 4 hét volt, mire nagyjából mozgásképes lettem.
2016. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jesszusom, utolsó, ezt meg olvasni is tereh. Akkor be is fejeztem a nyuglodest. Csak mar kezdtem nyammyilanak érezni magam.

Mikor szultel? Rendben vagy mar?

2016. máj. 4. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Gátmetszésem volt,hüvelyfal végig repedt.Muszáj volt kicsit tartanom magam,mert a második babánál történt ez.Kb 2 hónapja telt h ne fájjon a nunim.6 héten irt fel nekem az orvos Tantum rossz,mert a belső varratokkal volt valami.

A gátmetszéstől féltem és végül az gyógyult be a leghamarabb.

2016. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, állva se volt jó. Ez a része 2-3 hét után jobb volt, úgy 5-6 héttel szülés után már ülni is tudtam (nem keményen). Most a gátseb fájdalom PMS nálam illetve sokáig éreztem még frontkor is. 7 hónapja szültem.
2016. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapja volt a szülésem (császár), még mindig néha érzem a sebet. 2 hétig fájt, 1 hétig fájdalomcsillapítót is szedtem.


Az aranyeremet nekem végül műteni kellett, 6. hétre annyira durva lett, hogy elmentem vele rendes orvoshoz, nem kezelgettem a krémekkel, másnapra csodásan voltam, és azóta is.:))

2016. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, jól megbiztatunk, de én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.

3 hónapja szültem, vákummal jött ki a baba.

1 hónapig csak szoptatós párnán tudtam ülni, úgy sem sokáig. Kb. 6-7 hétig éreztem azt mint te, hogy leszakad, zsibbad az egész alvázam.

2016. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!