Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen estekben altatják, a...

Milyen estekben altatják, a kismamát császármetszéskor?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ha sürgősségi és nincs idő a gerincbe adott érzéstelenítő hatását megvárni, vagy ha valamilyen eü oknál fogva nem kaphat gerincérzéstelenítést.
2016. máj. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem hat az érzéstelenítő, ha a kismama mentálisan nem tudná elviselni ébren (pl.pánikrohamot kapna), de nyugtaon kérésre is. Én a Maternityn szültem (ami nyugat) és szóba sem került az altatás, de biztos kérhettem volna, nem tudom.
2016. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Engem azért altattak, mert kitolási szakban voltam, nem tudtam már felülni.

Ez is egy indok.

2016. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha a spinalt mar nem tudjak megszurni vagy esetleg nem hat vagy gerincmutetes kismamanal

De altatas nem jo a babanak mert o is kap egy adagot belole

2016. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem az elsőnél szintén kitolási szakban még tudtak spinálisan érzésteleníteni, de mondjuk nem volt egyszerű, 2 mp-e volt rá nagyjából a dokinak. A másodiknál azonnal altattak, életmentő műtét volt.
2016. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Nekem sürgősségi volt és nem bolt ideje hatni az érzéstelenítőnek és így gyorsan még altattak.hála Hallottam még a kiafiam sírását :)
2017. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél kitolási szakban épphogy be tudta szúrni a tűt, a spinálishoz. Másodiknál nem volt opció, azonnal altattak a sürgősség miatt.
2017. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy, ha valami oknál fogva bonyolultabbnak ígérkezik a műtét. Pl. pont a Maternityn volt a Jön a baba műsorban egy Crohn beteg kismama, aki sztómával élt, őt nem csak császározni kellett, de altatni is a műtéthez.
2017. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!